Баскетбольна Академія Київ

2003-2005 р.н. "Вовча Зграя" , 2006-2008 р.н. "Вовченята" , набір у групи проходить цілий рік.

Всі хлопчики, без винятку, бажають мати високий зріст і сильну статуру. Як не кажи, а гарне чоловіче тіло в моді було в усі часи. Однак, не кожен вид спорту дає, безпосередньо, зростання. А от низьких баскетболистів не буває!

У Київському Палаці Спорту працює секція баскетболу для дітей молодших класів та підлітків. Зал для занять обладнаний згідно з усіма необхідними вимогами та стандартами. Для малюків кожне заняття - це перш за все, захоплююча цікава гра.

Досвід тренерів дозволяє відкрити перспективу в спорті практично для кожної дитини, завдяки індивідуальному підходу, лагідному відношенню та вірній розстановці пріоритетів.

Важливо розуміти, що змагання та товариські матчі передбачені для всіх вікових категорій, тому ваша дитина, відвідуючи баскетбольний клуб у Палаці Спорту, завжди отримає свою належну винагороду.

Чи треба казати, що крім гарного й сильного тіла, заняття спортом дають навички дотримання дисципліни, розпорядку дня і режиму харчування? Що, як не самоорганізація стоїть за високими життєвими досягненнями? Це все завдяки звичкам, отриманним з дитинства, саме у спорті.

 

 

Для пробного тренування необхідна довідка - допуск від терапевта. Пробне тренування безкоштовне.

Розклад тренувань та додаткова інформація за номерами (063) 5764712, (099) 4788122 – Миргородський Олексій

Розклад тренувань та додаткова інформація за номерами

+380 (063) 576-47-12
+380 (099) 478-81-22
Миргородський Олексій

Тренери

Миргородский Олексій Вікторович – головний тренер
Кривошеєв Ростислав Андрійович - тренер
Ревун Сергій - тренер

TOP WordPress Lessons