СПОРТ

Міжнародна арена спортивних досягнень

Гурмани спорту зможуть насолодитися баскетбольними поєдинками найвищої проби, блискавичними та яскравими хокейними матчами, видовищною боротьбою представників єдиноборств та яскравим шоу професійного боксу, захоплюючими та пристрасними змаганнями з професійного танцю, елегантними та витонченими виступами художніх гімнастів та багатьма іншими видами спорту, що не залишать нікого байдужими.

Палац Спорту може приймати в своїх стінах понад 50 видів спорту. Частина з них дуже популярна, частина невідома широкому загалу, але наша спортивна арена відкрита для будь-яких спортивних починань і ми із задоволенням будемо першопроходцями в новому, а головне - спортивному.

Ці чудові показники свідчать про те, що Палац Спорту - це місце, де починали свій шлях великі спортсмени, де народжувалися справжні легенди і ставилися здобуті працею і потом рекорди.

СПОРТ – У ЦИФРАХ! ПАЛАЦ – У ЧЕМПІОНАТАХ!

 • жовтень 1962 року – у стінах арени проводиться перший чемпіонат світу з волейболу;
 • лютий, квітень 1990 року – VII зимова Спартакіада народів СРСР: шор-трек, фігурне катання, хокей з шайбою;
 • березень, липень 1991 – Х літня Спартакіада народів СРСР: волейбол, спортивна акробатика;
 • грудень 1991 – чемпіонат СРСР з фігурного катання на ковзанах;
 • червень 1992 року – чемпіонат Європи з самбо; листопад 2000 – чемпіонат світу з боротьби самбо;
 • березень 1993 року – чемпіонат Європи з хокею з шайбою серед жіночих команд.
 • лютий 1994 року, жовтень 1998 – чемпіонати Європи з кікбоксингу; лютий 1994, листопад 1995 року – чемпіонати світу з кікбоксингу;
 • липень 1998 року – чемпіонат світу з карате серед юнаків; червень 2000 – чемпіонат Європи з карате-до;
 • вересень 1997 року – Кубок світу зі спортивних танців; серпень 2005 – чемпіонат Європи зі спортивних танців; грудень 2001, березень 2006, березень 2007 – чемпіонат світу зі спортивних танців;
 • липень 2007 року – Перші Європейські спортивні ігри з не олімпійських видів спорту;
 • липень 2008 року – чемпіонат Європи з фехтування.

СУЧАСНІСТЬ! ЯКА ВОНА, СПОРТИВНА?

Без сумніву, найбільш вражаючими масштабними спортивними подіями останнього десятиліття, без сумніву, стали чемпіонат світу з фехтування на шпагах і шаблях, командна першість (2012), ХХХІІ чемпіонат світу з художньої гімнастики (2013), чемпіонат світу з хокею з шайбою у Дивізіоні А (2017). Саме ігри збірних завжди сприяють об’єднанню українців на трибунах.

ТРАДИЦІЙНІ ЗМАГАННЯ - ВІРНІСТЬ ПАЛАЦУ.

Особливу роль в історії Палацу відіграють постійні змагання, які незмінно, майже з року в рік, чекають на свого глядача.  Першими з них у 1992 стали  міжнародні змагання з художньої гімнастики «Дерюгіна-Кап», які далі змінили свою назву на «Кубок Дерюгіної»,  сьогодні це - Гран-Прі «Кубок Дерюгіної». Далі, у лютому 1995 року до художньої гімнастики приєднався 1-й Київський міжнародний турнір з вільної боротьби, присвячений видатним борцям України; у листопаді 1997 року розпочалося проведення Міжнародного турніру з гандболу серед жіночих команд на Кубок І. Турчина. До сьогодні актуальність цих змагань є надвисокою.

ДОЗВІЛЛЯ

Місце радісних зустрічей з улюбленими виконавцями

Палац Спорту – головна національна арена для музичних шоу світового рівня. На сцені Палацу Спорту пройшли шоу таких грандів світової музики як Backstreet Boys, Black Eyed Peas, Deep Purple, A-Ha, Jamiroquai, Moby, Muse, Placebo, The Rasmus, Christina Aguilera, Anastacia, Lenny Kravitz, Chris Rea, Lara Fabian, Depeche Mode та вже за життя визнаний класикою музики Sting.

У 2005 році тут відбувся музичний конкурс «Євробачення», що транслювався наживо на всі країни Європи. У 2009 році Палац Спорту вдруге приймав Євробачення, цього разу серед наймолодших виконавців - пісенний конкурс «Дитяче Євробачення».

27 вересня 2011 на сцені Палацу Спорту виступила Britney Spears з шоу "La Femme Fatale". А вже 2 листопада на сцені Палацу Спорту змусить глядачів затамувати подих своїм шоу легендарна Apocalyptica!

БІЗНЕС

Нові горизонти для розвитку бізнесу

Палац спорту - це прекрасна можливість для бізнесу продемонструвати останні досягнення в розвитку технологій і підходів в організації обслуговування широким масам потенційних споживачів.

Більше 11 000 метрів виставкових площ, розвинена технічна інфраструктура і унікальне місцерозташування Палацу спорту, в самому центрі ділового Києва, це гарантія успіху для будь-якого виставкового заходу, організованого на його території.

За час роботи в Палаці спорту відбулося понад 500 виставок і ярмарків.

ІСТОРІЯ

ЗВІТИ

Органом управління Державного підприємства «Спортивний комплекс «Атлет» є Міністерство молоді та спорту України

Палац спорту запрошує до співпраці в області організації концертно-розважальних заходів компанії і приватних підприємців. Для отримання умов співпраці, заповніть цю форму і ми обов`язково зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Ваше ім'я*
Ваш e-mail*
Ваш телефон*
Орієнтовна дата проведення заходу*
Коротко опишіть захід, який ви плануєте провести
TOP WordPress Lessons