Please update your Flash Player to view content.
Банер

Київський "Будівельник" - десятиразовий чемпіон України!

Київський «Будівельник» в четвертому матчі фінальної серії обіграв южненський «Хімік» і завоював золоті нагороди поточного сезону.

Незважаючи на чутки про можливу відсутність Генрі Дугата в четвертому поєдинку фінальної серії, які передували самому матчу, лідер «Будівельника» все ж вийшов на паркет. Перша чверть пройшла під диктовку киян. Багато в чому це було пов'язано з низькою результативністю команди господарів. Команда з Південного просто нічого не могла протиставити захисту «Будівельника», та й сам «Хімік» не дуже якісно діяв на половині поля суперника.

У другій десятихвилинці перевага столичних баскетболістів лише збільшилася. «Будівельники» продовжували нарощувати свою перевагу, при чому атакували досить різноманітно. До кінця першої половини зусиллями Анісмова, Дроздова і Дугата гості змогли перевести різницю в рахунку за позначку в +15. Зняти всі питання про переможця і чемпіонство візитери змогли в третій чверті. Шквал дальніх влучань забезпечив команді перевагу в 24 бали, що позбавляло кінцівку всілякої інтриги.

Господарі паркету спробували було влаштувати атакувальну навалу і в якийсь момент Сміт і Ко змогли скоротити різницю до 10 балів, але це була вже кінцівка заключного ігрового відрізка, та й ставало зрозуміло, що цю перемогу «Будівельник» просто не віддасть. Фінальна сирена зафіксувала перемогу киян з рахунком 81:89, «Хімік» склав чемпіонські повноваження, «Будівельник» після невеликої перерви, повертає "золото" до Києва.

Суперліга. Фінал. четвертий матч

«Хімік» - «Будівельник» - 81:89 (9:17, 18:26, 21:27 33:19)

«Хімік»: Сміт 23 + 6 передач + 4 підбирань, Антипов 11, Конєв 10, Бєліков 9, Петров 8

«Будівельник»: Стефенс 21 + 5 підбирань, Дугат 19 + 6 підбирань, Отверченко 12, Філдс 12 + 7 передач, Дроздов 9

Рахунок в серії - 1:3