Please update your Flash Player to view content.
Банер

Євробаскет-2013. Україна розпочинає з перемоги!

Національна збірна України розпочала відбірковий турнір на Євробаскет-2013. Вчора ввечорі у Дніпропетровську наша команда приймала збірну Угорщини.

Перші очки збірної України в цьому відбірковому циклі здобув Сергій Гладир, реалізувавши перший зі своїх трьох влучних триочкових у цьому матчі. Його почин підтримав і Артур Дроздов. Однак і у гостей також добре працювала дальня артилерія. Половину першої чверті команди йшли пліч о пліч. А коли після міні-ривка українців 5:0 рахунок став 15:9, головний тренер угорської команди Ласло Ратгебер узяв тайм-аут, після якого до кошика господарів посипався просто град триочкових – відзначилися Петер Лорант і двічі Адам Ханга. У цей час суперникам вірними кидками з-під кошика відповідали двоє українців – В’ячеслав Кравцов та Максим Корнієнко. На першу перерву команди пішли за рахунку 23:20.

На початку другої чверті Крістіан Віттманн зрівняв рахунок, а Адам Ханга вивів свою команду вперед. Однак Кирило Натяжко та Дмитро Забірченко повернули лідерство збірній України. Натяжко, набравши 5 очок поспіль, збільшив перевагу нашої команди до шести пунктів. В угорців знайшовся свій герой – Акос Хорват теж відзначився влучаннями з близької та дальньої дистанції. А триочковий Адама Ханги майже з сиреною дозволив гостям піти на велику перерву лідерами – 39:41.

Від добра добра не шукають - вирішили угорці в антракті, і в третій чверті продовжили заробляти очки з дальньої дистанції. І ось уже гості попереду на шість очок. Майк Фрателло кинув у гру Олексія Печера. Після двох невдалих дальніх спроб Олексій знайшов шлях до кошика суперників, потішивши заповнений ущерть «Метеор» данком. Завершення третьої десятихвилинки було таким же як у попередній чверті – цього разу Крістіан Віттманн триочковим з сиреною оформив лідерство своєї збірної – 57:59.

Коли на початку четвертої чверті угорці повели чотири очки, важливий триочковий закинув Дмитро Забірченко. Однак в цей час у захисті наші гравці забули про Міклоша Сабо, котрий реалізував 6 очок поспіль. За три з половиною хвилини до завершення четвертої чверті рахунок був 66:71. Після чого підопічні Майка Фрателло не дали суперникам набрати жодного очка, самі ж відзначилися одинадцятьма. Національна збірна України здобула перемогу – 77:71.

Україна: Гладир 19 очок, 8 підбирань, 4 передач; Кравцов 13 очок, 6 блок-шотів; Буртт 12 очок, 4 передачі; Натяжко 11 очок; Забірченко 8 очок; Корнієнко 6 очок, 4 підбирання