Please update your Flash Player to view content.
Банер

Льодові новорічні вистави від Ігоря Бобріна

IMG_9009У Київському Палаці Спорту стартував цикл новорічних вистав для дітлахів на льоду від всесвітньо відомого фігуриста, керівника Театру льодових мініатюр Ігоря Бобріна.

Маестро привіз до Києва три вистави – Попелюшка, Снігова королева та Лебедине озеро. Кожна із вистав знаменитого російського фігуриста має солідну гастрольну біографію. Попелюшку, наприклад, уперше показали в 2002 році в Італії, у Гардаланд–парку. Лебединому озеру та Сніговій королеві у виконанні чемпіонів світу Наталі Бестем’янової, Андрія Букіна та інших також аплодували у багатьох країнах світу.

IMG_9136У виставах беруть участь всесвітньо відомі фігуристи-виконавці. Наталя Бестем’янова і Андрій Букін - заслужені майстри спорту, 5-ти разові чемпіони світу, чемпіони Олімпійських ігор, чемпіони серед професіоналів, сам пан Бобрін – заслужений майстер спорту, чемпіон Європи, Олена Васюкова – чемпіонка Москви, володарка кубку СРСР та інші артисти театру.

IMG_9512

Перед початком вистав у фойє Палацу Спорту проходить розважальна програма з аніматорами, Дідом Морозом та Снігурочкою, що дозволяє дітям занурюватися у казковий світ відразу переступивши поріг Палацу Спорту. Вже перший день вистав зібрав повний зал і, судячи з відгуків глядачів, така тенденція збережеться до кінця гастролей.

Славне продовження циркової теми, заданої у Палаці виступами канадського ДоСолей, реалізовано на льоду артистами трупи театру Ігоря Бобріна. Вистави театру відрізняються технічністю виконання та оригінальним драматичних та хореографічним вирішенням, фантастичними костюмами, акробатичними і цирковими номерами на льоду.

Самі вистави цікаві як малечі – казковими персонажами, костюмами та трюками, так і її батькам – високим рівнем майстерності та динамічністю виступів на льоду.

Вистави триватимуть до 8 січня включно.

Вартість квитка:   60, 80, 100, 120 грн.

Вартість квитка на подарунок:   50 грн.

Замовлення квитків   за тел./факс: (+38-044) 28-777-77(багатоканальний)