Please update your Flash Player to view content.
Банер

Шоу секс-символу української поп-сцени Макса Барських в Києві!

27 жовтня секс-символ української поп-сцени Макс Барських збирає столичний Палац спорту, щоб представити наймаштабніше у своїй кар'єрі шоу. Концерт буде приурочено до знакового дня - рік з моменту виходу золотого альбому "Тумани".

Одноїменний сингл завоював радіо та теле хіт-паради не тільки в Україні, але і за її межами, зібравши сотні кавер-версій і мільйони переглядів на YouTube. "Тумани" огорнули не тільки весь пострадянський простір, але й добралися до російськомовного глядача в Північній Америці.

Режисером-постановщиком шоу виступит продюсер артиста Алан Бадоєв:

«Я завжди мріяв створити великий спектакль для одного артиста. Цього разу ми покажемо концептуальне шоу, в якому відобразимо філософію Макса. Ми плануємо перетворити Палац спорту в арт-інсталляцію, де буде розіграно аудіовізуальній спектакль. Поки рано розкривати всі ідеї, але я обіцяю, це буде неповторно», - розповідає Бадоєв.

Восени того ж року Макс Барських відправиться у великий тур по Україні, країнам СНД та Балтії. За традицією заїде в Німеччіну, а в літній період артист дасть концерти на турецькому побережжі.