Please update your Flash Player to view content.
Банер

Удар, підсікання, задушливий прийом. Перемога!

Великий міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC 8, який пройшов увечері в середу, 27 вересня, в СК «Атлет» (колишній – Палац спорту), зібрав сильний і представницький склад учасників із Бразилії, Франції, Люксембургу, Сербії, Молдови, Киргизстану та України. Родзинкою його 11 боїв стали два поєдинки за титул чемпіона світу за версією WWFC в вагових категоріях до 84 і 66 кілограм, в яких зустрічалися українець Сергій Гузеєв – бразилець Леандро Біспо і люксембуржець Хасан Асхабов із сербом Драганом Пешича.

Трибуни гаряче й голосно зустріли появу в шостиугольнику 34-річного сумчанина, бійця досвідченого й добре відомого в світі змішаних єдиноборств за вміння та бажання проводити яскраві й бойові поєдинки на високому технічному рівні. На рахунку нашого земляка, який виступає у вазі до 84 кг, в 17 боях лише 3 поразки. У його суперника з Ріо послужний список скромніший – 4 перемоги в 7 боях. Як і припускали фахівці, Сергій відразу ж пішов в атаку на Леандро, змусивши його піти в глухий захист. Але довго витримувати потужний тиск, удари ногами й руками, підсічки, жорсткі захоплення не так і просто. І вже першої 5-хвилинки (поєдинок складається з трьох раундів) нашому атлету виявилося досить, щоб зламати оборону здорв’яка бразильця: успішно провівши серію атакуючих дій і заваливши суперника на канвас, Сергій перейшов на утримання, яке завершив задушливим прийомом. Якийсь час Біспо ще чинив опір, але в підсумку змушений був постукати рукою по килиму. Перемога українця Сергія Гузеєва у ваговій категорії до 84 кг вийшла красивою, швидкою і переконливою. Сумчанин – чемпіон світу! Радісні глядачі проводжають його бурхливими оплесками, віддаючи належне майстерності атлета.

Настільки ж швидкоплинним вийшов і другий титульний поєдинок, в якому Хасан Асхабов (14-2) технічним нокаутом переміг бійця з Сербії Драгана Пешича (13-8), завоювавши титул чемпіона світу у ваговій категорії до 66 кг. Крім тих, хто програв, результатом ефектних перемог задоволені всі – чемпіони, фахівці і, звичайно ж, уболівальники!

Відзначимо, що і решта 9 сутичок дуже сподобалися глядачам – були вони наполегливими, бойовими, видовищними. Та й увесь вечір, проведений в приміщенні столичного Палацу спорту, вийшов пречудовим. Він подарував киянам і гостям міста море задоволення не тільки спортивною частиною, а й різноманітною культурною програмою, запропонованою їм організаторами турніру. Як завжди, на хорошому рівні провів його колектив головної критої спортивної арени країни, у якого в новому сезоні подібних змагань із різних видів спорту буде як ніколи багато.

І можна не сумніватися в тому, що всі вони пройдуть на такому ж високому рівні.

прес-служба ДП «СК «Атлет»