Please update your Flash Player to view content.
Банер

WWFC 7 - тріумф для України в Палаці спорту!

14 червня 2017 року в київському Палаці спорту відгримів грандіозний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC 7, організований всесвітньої лігою Warriors Fighting Championship.

Шоу, яке направляв ведучий - шоумен Андрій Джеджула і «Міс Україна 2016» Олександра Кучеренко, а також гексагон-анонсер Сергій Бриль - не залишив байдужий жодного глядача. Гримуча суміш з 14-ти поєдинків за участю українських та зарубіжних майстрів бойових мистецтв, виступів відомих музичних виконавців: Злати Огневич, групи «А.Р.М.И.Я» і Ярмака, популярної групи підтримки Red Foxes, Кроссфіт-батла від «Crossfit банди» і лазерного шоу, задовольнила запити найвимогливіших шанувальників єдиноборств, серед яких були: Денис Беринчик, Жан Беленюк, Олександр Усик та Віталій Кличко. Ну а довершив картину тріумф українських спортсменів, які стали чемпіонами світу за версією WWFC.

Андеркарт

  • Євген Завгородній; - (Задух прийом) (4-1 Україна) SBM 1 - Дмитро Соловей (0-1; Україна) - Вагова категорія до 57 кг
  • Алі Гусейнов; - (Техн нокаут) (3-1 Україна) ТКО 1 - Владислав Журавський (1-0; Україна) - Вагова категорія до 64 кг
  • Андрій Биковський (1-1; Україна) - ТКО 2 (техніч.нокает) - Ігор куримо (1-4; Україна) - Вагова категорія до 70 кг
  • Артёй Гордієнко; - (Техн нокаут) (3-1 Україна) ТКО 2 - Олександр Уланов (0-1; Україна) - Вагова категорія до 66 кг
  • Олександр Карпи; - (Техн нокаут) (2-1 Україна) ТКО 1 - Джангир Наcіби (1-1; Азербайджан) = Вагова категорія до 87 кг

ГОЛОВНА

Олександр Барабаш; - (5-1; Україна) - SBM 1 (больовий прийом) - Нуржан Абдихалілов (4-0; Киргизстан) - Вагова категорія до 57 кг

Барабаш першим домігся локального успіху, двічі прошивши оборону суперника джебами. Це послужило сигналом для Абдихалілова до активних дій, і він кинувся реваншуватися, але в підсумку виявився на спині, чим поспішив скористатися український боєць. Олександр «накрив» опонента і після декількох спроб взяти його на больовий все ж домігся свого, провівши «важіль коліна», від якого Нуржан постукав в знак здачі.

Максим Рябовол; - (Техн нокаут) (3-0 Україна) ТКО 1 - Александр Інсурацел (5-0; Молдова) - Вагова категорія до 66 кг


На початку бою Максим і Александр обмінялися амплітудними кидками, після чого ініціатива ненадовго перейшла до молдавського бійця. Однак, спроба Інсурацела провести больовий на ногу не досягла успіхоу. Видершись, Рябовол сам перейшов у наступ, спочатку обваливши на суперника кілька ударів ліктями в партері, а після зробивши спробу провести «важіль ліктя». Александру якимось незбагненним чином перетерпів і скинув захоплення Максима, але до цього моменту ліва сторона його тіла вже була залита кров'ю з розсіченнями. Запрошений в клітку лікар оглянув пошкодження молдавського бійця і рекомендував рефері зупинити поєдинок, що той і зробив. Перемога Рябовола технічним нокаутом.

Євген Владичук; - (Задух прийом) (1-0 Україна) SBM 2 - Павло Пінзул (3-2; Україна) - Вагова категорія до 77 кг

Майстер муай-тай Пінзул почав поєдинок з парою коронних лоу-кіків, остаточно переконав суперника, що шукати щастя в стійці тому не варто. Владичук зблизився, схопив Павла і провів тейкдаун, але в партері переваги спочатку несподівано заволодів саме Пінзул. Проте, Євгену досить швидко вдалося перехопити ініціативу і поступово зайняти домінуючу позицію, але граунд-енд-паунд в його виконанні перервав сигнал про завершення раунду. Незабаром після початку другої п'ятихвилинки Владичук знову «осідлав» суперника в партері і на цей раз провів задушливий через руку, змусивши Пінзула здатися.

Нематов Абдрашитов; - (Задух прийом) (5-2 Киргизстан) SBM 1 - Владислав Калюта (4-4; Україна) - Вагова категорія до 66 кг

На жаль української публіки, Абдрашитов виявився для Калюти непосильним бар'єром. Нематов відразу потряс Владислава ударом справа в голову, після чого відтіснив його до сітки і взяв на «гільйотину», змусивши постукати в знак здачі.

Расим Мамедов (Техн нокаут) (4-0 Україна) ТКО 1 - Руслан Гелешко (3-2; Україна) - Вагова категорія до 75 кг


Гелешко рівним рахунком нічого не зміг протиставити Мамедову. Спочатку Руслан уникав небезпечних зустрічей з руками і ногами підопічного В'ячеслава Сенченка, але довго намотувати кола по гексагону не зміг. Расим красиво дістав голова суперника хай-кіком, Гелешко впав та швидко піднявся, тільки щоб отримати від Мамедова ще одне потужне попадання - на цей раз кулаком. Руслан впав ще раз, і рефері тут же втрутився, зупинивши нерівний бій.

ОСНОВНІ БОЇ

Світлана Гоцик; - (Задух прийом) (8-3 Україна) SBM 5 - Саманта Жан-Франсуа (3-3; Франція) - Бій за титул чемпіонки світу WWFC у вазі до 58 кг


Об'єктивно кращий бій вечора, буквально підняв всі багатолюдні трибуни Палацу спорту на вуха. Не один, не два і навіть не три рази здавалося, що все - ось-ось рефері зупинить поєдинок, піднявши руку однієї з суперниць. Але українсько-французьке протистояння тривало, незважаючи ні на що, являючи публіці чудеса сили волі і жаги до перемоги учасниць.

Поступаючись опонентці в зрості, Гоцик спочатку зробила ставку на роботу в партері і вже в першому раунді була близька до того, щоб змусити гостю української столиці здатися. Однак, ні «важіль ліктя», ні «важіль коліна» у виконанні Світлани не стали фатальними для Жан-Франсуа. Більш того, все в тому ж першому раунді Саманта сама ледь не змусила українку капітулювати, зручно влаштувавшись у неї за спиною і скувавши шию задушливим.

На початку другого раунду француженка знову була кращою, зайнявши вигідну позицію (фул-маунт) в партері і взявшись всаджувати в голову Світлани удар за ударом. Гоцик вибралася з катастрофічного становища, нав'язала боротьбу і в підсумку незадовго до перерви сама опинилася зверху - тепер проявляти чудеса стійкості довелося вже Жан-Франсуа.

Третій раунд був схожий на два попередніх, з тією лише різницею, що сил у обох спортсменок на використання вигідних позицій вже майже не залишилося. Щось з цієї ж серії все очікували побачити і в четвертій п'ятихвилинці, але Гоцик несподівано (в тому числі для суперниці) перебудувалася і почала працювати в стійці, раз по раз вражаючи голову Саманти ударами з наскоком. Жан-Франсуа трималася вже на одному чесному слові. Але все ж трималася.

І все-таки справа не дійшла до суддівського вердикту. У п'ятому раунді француженка пішла вперед, на що Світлана відповіла кілька прицільними випадами назустріч і провела токдаун. У партері Гоцик, який отримувала додатковий заряд сил від підтримки глядачів, з останніх сил все ж провела вирішальний задушливий прийом, змусивши таки Жан-Франсуа капітулювати.

Сльози щастя, жаданий чемпіонський титул на тендітній талії і привітання від київського градоначальника, як гідний фінал справжньої драми.

Роман Долідзе; - (Задух прийом) (2-0 Грузія-Україна) SBM 1 - Жумабеков Айджігіт (2-2; Киргизстан) - Вагова категорія до 93 кг


Швидкоплинний майстер-клас від Долідзе за рахунок невибагливого суперника, який в останній момент вийшов на заміну Ільясу Абдулаєву, з яким повинен був битися Роман спочатку. Долідзе не став розтягувати задоволення і швидко кинув Айджігіт в партері, де пішов йому за спину й одразу «задушив».

Сергій Гузєв; - (Задух прийом) (16-3 Україна) SBM 2 - Ентоні Гронден (5-0; Франція) - Вагова категорія до 84 кг

Рішучий настрій Грондена залишитися без поразок читався в кожному його русі, не кажучи вже про пронизливий погляд, але впоратися з досвідченим Гузевим йому виявилося не під силу. Сергій виглядав краще і в стійці, і в партері. Але, мабуть, заздалегідь вирішив взяти своє саме на покритті і тому при першій же можливості намагався перевести суперника в горизонтальне положення. На останній хвилині першого раунду Гузев вийшов в фул-маунт і грунтовно побив француза, але той все ж протримався до сигналу на перерву. У другій п'ятихвилинці Сергій потряс Ентоні в стійці і знову провів токдаун, після чого продовжив побиття вже добряче закривавленого Грондена. Намагаючись хоч якось пом'якшити хворобливі побої, француз перекинувся на живіт, де його і чекала сумна розв'язка - задушливий прийом від Гузєва.

Сергій Співак; - (Задух прийом) (6-0 Україна) SBM 1 - Тревіс Фултон (253-52-10; США) - Бій за титул чемпіона світу WWFC у вазі понад 93 кг

Помилялися ті, хто вважав, що з таким величезним тягарем бойового досвіду 40-річний Фултон стане для молодого і голодного Співака легкою здобиччю. Вичікуючи активні дії візаві, Тревіс вже незабаром після початку бою заманив Сергія в найнебезпечнішу пастку і взяв на «гільйотину». До честі українця, він перетерпів критичний момент і вирвався з чіпких обіймів Фултона. А вже незабаром святкував перемогу. Пропустивши потужний удар Співака в голові, Тревіс опинився в нокдауні. Сергій пішов на добивання і підловив американця на задушливому прийомі через спини.

Нагородою переможцю став пояс чемпіона світу WWFC, персональні вітання від Віталія Кличка, президента і віце-президента ліги, відповідно Володимира Теля та Денис Перча, під гучні овації вдячноїй і задоволеної публіки арени Палацу спорту.

Джерело sport.ua