Please update your Flash Player to view content.
Банер

Нотр Дам де Парі - востаннє і назавжди

Феєричне завершення музичного сезону у Київському Палаці Спорту. 

Унікальний концерт для Палацу Спорту, проведений на найвищому рівні. Витончена робота звукорежисерів, найдовший саундчек – тривалістю майже дві години, гарантували надзвичайну акустику і можливість кожному глядачеві відчути, що артисти співають саме і тільки для нього.

notrdaminkiev7300 глядачів, що прийшли на концерт, перетворили Палац Спорту на грандіозний оперний театр. Вишукана публіка кожну арію зустрічала аплодисментами, а виконавців просто осипали квітами.

Світлове шоу на концерті було вище всіляких похвал. На сцені за допомогою світла було імітовано зал оперного театру із ложами, оркестрова «яма» була змонтована на сцені, обіч якої були містки для співаків, а за оркестром розмістився хор. Концерт транслювався на великому відео панно у глибині сцени та на двох екранах обабіч неї, що давало змогу всім глядачам не тільки чути, а і чудово бачити своїх улюбленців.  

Після кожної пісні солісти говорили «Дякую» та «дякую, Київ» глядачам, тим самим викликаючи ще більш гучні овації.

На жаль, це був останній концерт «Нотр Дам де Парі» в Україні у справді зірковому складі. Але від цього задоволення від концерту у всіх, хто зміг потрапити до Палацу Спорту і почути улюблені мільйонами голоси тільки зростає.

Глядачі викликали на біс виконавців, які, повернувшись на сцену, виконали акапельно із глядачами дві найпопулярніші арії Belle та Les Temps Des Cathedrale. Зал висловив свою любов і пошану до артистів, аплодуючи стоячи. Співаки ж у відповідь влаштували автограф сесію для всіх бажаючих. Відразу під сценою. Але це не врятувало їх від натовпу фанатів, що, як почесна варта, вже очікували своїх кумирів на службовому вході Палацу Спорту.

Все частіше Палац Спорту тішить глядачів подіями, що залишають приємний присмак, який ще довго дарує радість від відчуття причетності до чогось грандіозного та прекрасного. Але цього разу «Нотр Дам де Парі» став справжньою кульмінацією, грандіозним підсумком сезону.

Концерти закінчилися, але попереду ще видовищні баскетбол та бокс! Тож приємних вражень на арені і залишайтеся з нами!