Please update your Flash Player to view content.
Банер

Завершився 22й Гран-Прі з художньої гімнастики "Кубок Дерюгіної"

Море посмішок, радісні емоції і ... сльози

Їх подарував переповненим трибунам грандіозний казковий бал у виконанні кращих майстринь художньої гімнастики, що стали учасницями великого міжнародного турніру «Кубок Дерюгіної» і чемпіонату України, що проходив у приміщенні київського Палацу спорту, який входить до ДП «Атлет». Змагання такого високого рівня проводилися тут регулярно багато років. Проте через складну політичну та економічну ситуацію в країні, ці, колись дуже престижні в світі спорту змагання, на кілька років зникли з міжнародного календаря.

На щастя, цього разу за активної підтримки всіх зацікавлених сторін, і насамперед Федерації художньої гімнастики України, «Школи Дерюгіної» і колективу ДП «Атлет» триденне свято краси, посмішок, радісних емоцій і сліз все-таки відбувся!

Почався він фантастичним відкриттям у п'ятницю, 17 березня, змусивши буквально бушувати трибуни Палацу. А потім на килим виходили грації одна краща за іншу, і демонстрували прекрасні комбінації з різними предметами – булавами, м'ячем, стрічкою, обручем. Насолоду від побаченого важко передати словами – ці виступи як майбутніх учасниць Олімпійських ігор, так і майстринь, котрі вже виступали на чемпіонатах світу, континентальних першостях і багатьох інших великих міжнародних турнірах, потрібно просто бачити наяву! Казка й годі!

Всі дні «Кубка Дерюгіної», присвяченого цього року 85-річчю Великої української тренерки, педагогу і надзвичайно талановитій спортсменці Альбіни Миколаївни Дерюгіній, пройшли у вкрай цікавій, безкомпромісній боротьбі. І подарували всім – учасницям, їх наставницям, суддям, глядачам та організаторам турніру – щастя від зустрічі з прекрасним!..

Відразу ж, як тільки через давню травму стопи після першого ж виходу на килим (з обручем) з улюбленого турніру вибула наша чемпіонка і лідерка, бронзова призерка Олімпіади в Ріо Ганна Різатдінова, стало зрозуміло, що навряд чи хтось може серйозно перешкодити росіянці Поліні Хонін виграти престижні змагання у багатоборстві. Так і сталося, у неї в результаті найкраща сума балів – 68,800. На другому місці тут ще одна росіянка Юлія Бравікова – 65,850. А ось третій в абсолютній першості несподівано для багатьох глядачів, лише трохи поступившись суперниці, стала ізраїльтянка Вікторія Філановскі – 65,800.

Усі вони блискуче виступили і в окремих видах програми: Юлія відправиться додому з двома золотими медалями за перемогу в фіналі з булавами і стрічкою і «сріблом» за виступ з обручем. На рахунку Поліни три других місця – м'яч, стрічка і булави. А у Вікторії, яка вразила фахівців і глядачів дивовижно складною і чисто виконаною програмою, виявилося аж чотири медалі: золота – за обруч, бронзова – за м'яч, булаву і стрічку. Ще одна золота нагорода вирушає до Болгарії – за перемогу в композиції з м'ячем її в останній момент перехопила у Поліни Хонін дуже лірична і безпосередня Катрін Тасеєва.

Не залишилися без перемог на «Кубку Дерюгіної» і українські дівчата. Перше місце в багатоборстві у юніорок дісталося Хрестині Пограничній. Такого ж успіху в багатоборстві у сіньорок домоглися в групових вправах і наші землячки. Додамо сюди бронзові медалі Вікторії Мазур за вправу з обручем і Олени Дяченко – зі стрічкою.

Відзначимо, що серед численних глядачів, які відвідали цей турнір, на центральній трибуні були помічені: новий президент Міжнародної федерації гімнастики (FIG) Морінарі Ватанабе (Японія), керівник Міністерства молоді та спорту України Ігор Жданов, член Виконкому Міжнародного олімпійського комітету, президент НОК України Сергій Бубка і багато інших відомих людей...

З великим бажанням колектив ДП «Атлет» прийме «Кубок Дерюгіної» і в майбутньому році. Такий турнір, який широко відкриває двері у великий спорт перспективним і багатообіцяючим молодим спортсменкам із різних країн світу, всім нам в Україні дуже потрібен!

Прес-служба ДП «СК «Атлет»