Please update your Flash Player to view content.
Банер

Програма змагань "Кубку Дерюгіної 2017" в київському Палаці спорту!

17 березня 2017 – перший день змагань

10:00 – 10:45

 

Індивідуальна програма 

пре юніорок 2005-2006 рр.н. (2 види)

11:00 – 13:10

Міжнародні змагання «Кубок Дерюгіної»

Індивідуальна програма, юніорки – обруч, м’яч

13:30 – 14:00

 

Міжнародні змагання «Кубок Дерюгіної»

Групові вправи, юніорки – 5 пар булав

15:00 - 15:30

Офіційна  церемонія  відкриття 

Міжнародних змагань  ГРАН-ПРІ та «Кубок Дерюгіної»

15:30 – 19:30

Змагання ГРАН-ПРІ

Кваліфікаційні змагання у багатоборстві

19:30 – 20:00

Церемонії нагородження

переможниць ГРАН-ПРІ

18 березня – другий день змагань

10:00 – 10:30

Індивідуальна програма

пре юніорок  2007-2008 рр.н.  (2 види)

10:45 – 13:00

Міжнародні змагання «Кубок Дерюгіної»

Індивідуальна програма, юніорки – булави, стрічка

13:00 - 13:30

Міжнародні змагання «Кубок Дерюгіної»

Групові вправи, юніорки – 5 пар булав

13:30 – 14:45

Міжнародні змагання «Кубок Дерюгіної»

Індивідуальна програма, сеньйори – обруч, м’яч

14:45 – 15:15

Міжнародні змагання «Кубок Дерюгіної»

Групові вправи, сеньйори – 5 обручей, 2 скакалки та 3 м’яча

15:15 – 16:00

Церемонія нагородження переможниць

Індивідуальна програма  пре юніорки 2007-2008рр.н.

Індивідуальна програма  пре юніорки 2005-2006 рр.н.

Індивідуальна програма, юніорки 

Групові вправи, юніорки

Групові вправи, сеньйори

17:00 – 19:00

Змагання  ГРАН-ПРІ

Фінали у окремих вправах

19:00 – 19:30

Церемонії  нагородження 

фіналів  ГРАН-ПРІ

20:00

Гала - концерт

19 березня – третій день змагань

13:00 – 14:15

Міжнародні змагання «Кубок Дерюгіної»

Індивідуальна програма, сеньйори – булави, стрічка

14:30 – 15:00

Міжнародні змагання «Кубок Дерюгіної»

Фінали у групових вправах (юніори)

15:15 – 17:00

Міжнародні змагання «Кубок Дерюгіної»

Фінальні змагання юніорів

17:15 – 17:45

Міжнародні змагання «Кубок Дерюгіної»

Фінали у групових вправах (сеньйори)

17:45 – 18:15

Церемонії нагородження 

Фінальні змагання юніорів

Фінали у групових вправах (юніори)

Індивідуальна програма, сеньйори

Фінали у групових вправ (сеньйори)

18:30

Гала - концерт


.