Please update your Flash Player to view content.
Банер

Фінал Чотирьох FreezeOil Кубку України в Палаці спорту!

В найближчі п'ятницю та суботу в столичному Палаці спорту розгорнуться неабиякі баталії за Кубок України сезону 2016/17. У Фіналі чотирьох візьмуть участь Хімік, Дніпро, БІПА і, звичайно, Будівельник!

Ми дякуємо вам за чудову підтримку в попередніх найважливіших матчах чемпіонату проти Хіміка і БІПИ, і просимо того ж у Фіналі чотирьох FreezeOil Кубка України! Ви здатні внести солідний внесок в гру "будівельників", підтримуючи столичний клуб на трибунах Палацу спорту. Гравці сповнені бажання віддячити вам за це перемогою!

Ще один привід відвідати Палац спорту 24-25 лютого - красивий баскетбол, який покажуть кращі команди країни. До плей-офф ще місяць, а можливість відчути цей неймовірний дух суперництва, коли на кону стоїть титул, у вас є вже зараз.

Крім того, нагадаємо, що Федерація баскетболу України спільно з компанією FreezeOil продовжують конкурс з кидками з центру майданчика в перервах матчів, який може принести вам неймовірні емоції і легкі гроші у великому розмірі! Запитайте у хлопця з Миколаєва, який пару тижнів тому залишав Палац спорту з чеком на 60 тисяч!

На першому півфінальному матчі Кубка України джек-пот складе 15 тисяч гривень. Для участі потрібно купити квиток в онлайн-системі ФБУ і сподіватися, що саме він виявиться щасливим і ведучий викличе вас в центр майданчика.

Ціна квитків починається від 40 гривень. Купити їх можна у Касі Палацу спорту.

Отже, в п'ятницю, 24 лютого, о 17:00 зустрінуться Хімік і Дніпро. Головна ж подія дня для нас стартує о 19:30 - Будівельник битиметься з БІПою за вихід у фінал Кубка України. Вирішальний двобій за трофей відбудеться в суботу, 25 лютого, о 16:00.

Плануйте свою тиждень, купуйте квитки і побачимося на трибунах Палацу спорту!

budivelnyk.ua