Please update your Flash Player to view content.
Банер

Україна двічі зіграє з діючими чемпіонами Європи в Палаці спорту!

Команди багатьох європейських країн вже почали підготовку до ЧЄ з футзалу 2018-го року. Відкривати сезон дружніх змагань буде збірна України, яка двічі зіграє з діючими чемпіонами Європи, іспанською збірною. Відбуватиметься це 28 та 29 січня, в київському Палаці спорту!

Підтримайте національну збірну УКРАЇНИ з футзалу, яка є 5ою за силою та рейтингом командою в Європі, в матчах проти найтитулованішої збірної та діючого чемпіону Європи, найтехнічнішої футзальної команди світу - збірної ІСПАНІЇ!

Основна відмінність футзалу - це локація проведення ігор. У межах невеликого майданчика (залу) правила класичного футболу вже дещо модифікуються. У футзалі кількість гравців менша (до 5-ти, враховуючи голкіпера), заборонені деякі види контактних прийомів між гравцями, а тому і тактика самої гри змінюється. Наприклад, через меншу кількість членів команди кожному гравцеві доводиться не тільки захищати свої ворота, але і вести атаку в сторону суперника - одночасно. Саме тому багато спортсменів, що здобули значних успіхів в стандартному футболі, не здатні повністю адаптуватися до футзалу.

Сьогодні цей вид спорту вийшов на світовий рівень, і наші майбутні суперники-іспанці вже двічі вигравали у матчах Чемпіонату Світу і сім разів - в Чемпіонаті Європи з футзалу. Українська збірна не раз перебувала буквально за крок від чемпіонського титулу, і зараз готова почати боротьбу за нього знову! Уже навесні 2017 року, 8, 9 та 11 квітня в Києві, також в Палаці спорту, відбудуться 6 матчів Основного раунду відбору на чемпіонат Європи 2018 року, в якому наша команда зіграє 3 поєдинки проти Хорватії, Бельгії та однієї з трьох команд - Швеція, Чорногорія, Гібралтар (визначиться в січні).

28 та 29 січня, в рамках підготовки до відбіркових на чемпіонат Європи 2018 року, в київському Палаці спорту відбудуться 2 товариcькі матчі за участю збірних України та Іспанії. Це знакова подія для українського футзалу та країни в цілому - матчів з суперниками такого рівня в Україні ще не було!