Please update your Flash Player to view content.
Банер

Палац спорту приймає Ukrainian Combat Games 2016

14 грудня о 19:00 в київському Палаці спорту відбудуться головна спортивна подія року - Всеукраїнські Ігри єдиноборств. Під час заходу будуть розіграні нагороди UCG в 10 видах спорту: карате, джиу-джитсу, кікбоксингу, боротьбі на поясах Алиш, сумо, панкратіоні, фрі-файті, ушу, таїландському боксі Муей-Тай і самбо. В кожному із зазначених бойових мистецтв нас очікують титульні протистояння.

Крім того, в командному ката дівчата-каратистки не побоялися вийти проти хлопців. У джиу-джитсу не тільки визначатимуть найсильнішого у файтингу, але й влаштують оригінальний перформанс в дуо-систем. Як боротися з тінню, покажуть три спортсменки в ушу-таолу. Очним протистоянням між титулованими бійцями, які перемагали на чемпіонатах Європи і світу, запам’ятається зустріч в Муей-Тай. Не менше регалій в учасників UCG 2016 у кікбоксингу, панкратіоні, фрі-файті й самбо. Як і минулого року, захоплюючими командними файтами вражатимуть глядачів Палацу спорту борці сумо та Алиш.

Свою майстерність у показових виступах демонструватимуть представники запальної капоейри та містичного кендо.

Також налаштовані на справжній баттл чарівні дівчата з груп підтримки – вони готові на все, аби показати, хто найяскравіша команда в українському черлідингу.

Тільки найкращі не побоялись вийти перед багатотисячною залою прихильників бойових мистецтв у Палаці спорту.

Дата й час заходу: 14 грудня (середа) о 19:00

Місце зустрічі: Палац спорту (м. Київ, Спортивна площа, 1).