Please update your Flash Player to view content.
Банер

Великий концерт гурту БУМБОКС в Палаці спорту!

2 квітня Бумбокс запрошує тебе на чергову зустріч в Палаці спорту. Улюблений гурт анонсував великий концерт-презентацію свого другого максі-синглу «Люди». Юрба справжніх фанатів вже почала відлік часу до цієї знакової події!

Прем’єра пісні «Люди» відбулася у другій половині грудня. Концертна презентація композиції пройшла на виступі гурту в Торонто 24 вересня.

До речі, Бумбокс планує випустити сингл у форматі окремого комерційного тиражу.

Звісно, цей концерт в столиці буде дуже очікуваним. І приємно, що музиканти гурту не думають зупинятися на перепочинок після гучного туру на честь 10-ліття Бумбоксу. Навпаки, Андрій Хливнюк і його талановита команда повні творчого натхнення і ось вже готують до виходу свій другий максі-сингл. Ти, мабуть, пам’ятаєш, що перший вийшов 2007 року і мав назву «Тримай».

Що ж стосується квітневого виступу, його меседж, вочевидь, буде таким: людяність та любов одне до одного – ось простий ключ до щасливого життя кожного з нас. Це не складно, та чомусь часто ми так довго йдемо до усвідомлення простих істин свого буття.

Так, тепер такі твої улюблені музиканти – більш дорослі, отож – мудрі та досвідчені. І немає значення, якою мовою звучать проникливі композиції Андрія, бо важливо одне: він співає серцем і вкладає у власну творчість усю душу.

Обов’язково приходь на найдрайвовіший концерт весни!