Please update your Flash Player to view content.
Банер

Нагороди АСЖУ – найкращим!

Сьогодні, 22 січня 2016 в Палаці спорту пройшла урочиста церемонія Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ), на якій були підбиті «Підсумки спортивного 2015 року».

Подібний захід, який зібрав чимало провідних спортивних журналістів країни з різних ЗМІ, керівників галузі, відомих спортсменів та тренерів, організаторів спортивного та олімпійського рухів, а також багатьох відомих і шанованих в Україні людей, проводився 16-й рік поспіль. У зустрічі взяли участь і виступили Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов і його заступник, керівник апарату Микола Даневич, член МОК і віце-президент НОК, дворазовий олімпійський чемпіон Валерій Борзов, олімпійський чемпіон Олександр Волков.

Близько 60 різних організацій, редакційних колективів ЗМІ, спортивних журналістів, які стали за підсумками традиційного конкурсу «Підсумки спортивного року» переможцями в 28 номінаціях, отримали Почесні грамоти та Кубки від АСЖУ. У номінації «Краща спортивна арена країни», переміг колектив київського Палацу спорту, який відзначив у грудні 2015 року своє 55-річчя, а в номінації «За підтримку Асоціації спортивних журналістів України" – голова Комісії з реорганізації ДП «Палац спорту», президент Федерації легкої атлетики Київської області Андрій Комаров.

Церемонія нагородження, як, утім, і весь захід, вийшли теплими, сердечними і щирими! Спасибі всім, хто взяв у ньому участь!