Please update your Flash Player to view content.
Банер

Концерт Brutto: Родны край! в київському Палаці Спорту!

Воїни світла та добра” знову на варті. Після завершення проекту “Ляпіс Трубецький”, Brutto Сергія Михалка продовжило його нелегку місію. За фактом гурту лише рік, але у його активі багатомільйонна армія прихильників, що віддано перейшла в спадок від “ляписів”.

Брутальна назва рок-групи розшифровується як “Бригада революційного угару та творчої відсічі (отпора) імені Орнели Мутті”, однак який зв’язок білорусів із італійською акторкою, не згадується. При цьому учасники заявляються, що в ниє немає часу писати зарозумілі тексти та складне аранжування. Тим не менш хні пісні глибоко філософські, що оголюють гострий соціальний конфлікт. А мелодії драйвові та добре проникливі у свідомість.

Частина репертуару “Ляписа Трубецького” перейшла у новий проект разом з кількома учасниками, решта троє - зайнялися власним музпроектом.

Дебютний альбом вийшов у вересні 2014-го. Він складався з оброблених композицій минулих років, деякі - пролунали англійською. Вона почала частіше з’являтися - разом із російською та білоруською.

Концерт Brutto: Родны край! у Києві відбудеться 19 грудня 2015. Початок о 19:00