Please update your Flash Player to view content.
Банер

Вечір боксу «K2 Promotions» у столичному Палаці спорту

12 грудня 2015 в столичному Палаці спорту Інтерконтинентальний чемпіон за версією WBO (у важкій вазі), перший номер рейтингу WBO в Олександр Усик (8-0, 8 КО) проведе захист титулу в поєдинку з Чемпіоном Латинської Америки за версією WBA кубинцем Педро Родрігесом (22-1 -0, 19 КО).

29-річний Родрігес на профі рингу здобув 22 перемоги, причому 19 нокаутами. Боксує в стійці правші. На даний момент Педро входить у ТОП-15 рейтингу за версією WBA серед представників першої важкої ваги. Останній раз в ринг кубинець виходив у вересні цього року проти Роберто Хіменеса і здобув перемогу технічним нокаутом у третьому раунді.

В активі Олександра Усика 8 дострокових перемог у восьми поєдинках. Олександр займає перший рядок рейтингу WBO в і 8 позицію в рейтингу WBC. У серпні цього року Усик успішно провів захист титулу Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO, перемігши Джонні Мюллера технічним нокаутом у третьому раунді.

Цього вечора в ринг також вийдуть: Денис Беринчик, Макс Бурсак, Віктор Плотніков, Олександр Спірко, Олег Малиновський, Бекман Сойлибаєв та інші.

Запрошуємо підтримати Олександра Усика та всіх наших боксерів у ринзі київського Палацу спорту, 12 грудня! Початок о 19:00