Банер

БК "Динамо" вдома зазнає поразки від "Кривбасу"

БК «Динамо» - БК «Кривбас» 65:73 (16:24, 12:16, 21:14, 16:19)

Перед цієї зустріччю «Динамо» залишили Максим Пустозвонов та Вадим Матюкевич. Екстрено було запрошено Михайла Галенка та Олександра Фурса, які нині перебувають на перегляді.

Можливо від’їзд Пустозвонова, або щось інше позначилось на грі та настрої столичних баскетболістів, у яких перша половина матчу відверто не вийшла. На велику перерву господарі пішли поступаючись -12 (28:40). А вже на старті третьої десятихвилинки стало навіть -17 (28:45). Саме у цей момент, підопічні Рижова зуміли зібратись, та скоротили відставання до -6 (40:46).

Надалі тривала рівна боротьба. Один із ключових епізодів стався в заключному періоді, коли кияни поступалися лише очком, та провели безрезультатно кілька атак. Гості цим скористалися, та знову збільшили свою перевагу. На додачу до цього, арбітри на рівному місці виписали технічний фол Володимиру Рижову. Динамівці хоч і намагалися врятувати гру, але зазнали прикрої поразки.

ФОТОЗВІТ МАТЧУ

БК «Динамо»: Фандербурк (23 очка + 6 підбирань), Дроздов (13 очок + 11 підбирань + 8 передач), Сліпенчук (10 очок + 4 підбирання + 4 передачі), Челован (7 очок + 11 підбирань), Гудков (4 очка + 1 підбирання), Фурс (4 очка), Шундель (2 очка + 2 передачі), Галенко (2 очка + 1 підбирання).

БК «Кривбас»: Глєбов (19 очок + 6 підбирань + 1 передача), Івшин (18 очок + 6 підбирань + 2 передачі), Липовцев (16 очок + 8 підбирань), Щепкін (7 очок), Забірченко (6 очок + 5 підбирань + 3 передачі), Бояркін (3 очка + 5 підбирань + 6 передач), Дробязко (2 очка + 1 підбирання + 1 передача), Нікітін (2 очка), Тихонов (1 підбирання).