Please update your Flash Player to view content.
Банер

Літні "СПОРТИВНІ КАНІКУЛИ": презентація проекту в Палаці Спорту

1 червня об 11:00, в Міжнародний день захисту дітей, в київському Палаці Спорту відбудеться презентація соціально-спортивного проекту «Спортивні канікули дітям», організаторами і співорганізаторами якого виступають:

  • Міністерство молоді та спорту України
  • Національний Олімпійський комітет
  • Міжнародна федерація легкої атлетики
  • Федерація легкої атлетики України
  • Федерація баскетболу України

На презентації буде представлена концепція проекту, озвучені мета та завдання, які ставлять перед собою ініціатори, а також покроковий план реалізації проекту. Окрім цього, на презентації будуть представлені графік подій і сценарні програми, які будуть запровадженні в рамках соціально-спортивного проекту «Спортивні канікули» в 2015 році.

На заході будуть присутні представники влади, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Національного Олімпійського комітету, спортивних федерацій України та міжнародних спортивних організацій.

Запрошуємо представників преси, центральних телеканалів, представників волонтерських та громадських організацій відвідати презентацію проекту, попередньо зареєструвавшись та пройшовши акредитацію.

Місце проведення: «Палац Спорту» (пл. Спортивна, 1).

Реєстрація преси: 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Прокопенко Олександр, прес-секретар ДП «Палац Спорту»

Акредитація преси буде проводитися по спискам на службовому вході Палацу Спорту (вхід зі сторони НСК «Олімпійський»). Початок об 11:00.