Please update your Flash Player to view content.
Банер

Всеукраїнський фестиваль робототехніки в Палаці Спорту

16 травня в київському Палаці Спорту відбудеться щорічний  Всеукраїнська олімпіада-фестиваль – частина Світових олімпіад з робототехніки WRO та FLL, яка покликана принести в Україну найкращу філософію навчання та найкращі освітні інструменти.

Робототехніка – це чудова платформа для навчання та опанування навичками для ХХІ століття. Вирішення робото технічних завдань розвиває у учнів творчий потенціал, навички критичного мислення та послідовного вирішення проблем, вчить інноваційності. Робототехніка – це широко міжпредметна дисципліна. Учні повинні вивчати та застосовувати на практиці фізику, математику,комп’ютерне програмування та інженерні науки. Найбільш корисна та приємна частина в конструюванні роботів - це те, що дітям дуже подобається сам процес, що вони працюють як єдина команда, а навчання відбувається так же природно, як дихання.

Незалежно від того, ви досвічений робототехнік, чи тільки щойно придбали свого першого робота, ви знайдете для себе щось цікаве. Початківцям ми пропонуємо звернути увагу на змагання Сумо, що передбачають створення робота для виштовхування супротивника за межі рингу і Слалом, в яких потрібно побудувати робота, який найшвидше проходить трасу, позначену чорною лінією. Для досвічених робототехніків будуть проходити змагання за правилами всесвітніх олімпіад WRО або FLL. Наймолодші ж учасники фестивалю можуть принести свої LEGO-моделі на виставку-конкурс і поборотися за цінні призи! 

Палац Спорту, 16 травня! Початок о 10:00

Деталі про участь у фестивалі можна дізнитися на веб-сайті фестивалю: http://robotica.in.ua/