Please update your Flash Player to view content.
Банер

Неймовірний ЧАЙФ

Уральську зиму та колекцію хітів, перевірених часом, пісень, улюблених багатьма поколіннями меломанів привезли до Києва майстри ЧАЙФної церемонії з Єкатеринбургу.

Концерт ЧАЙФ у Києві став черговим квартирником, яскравим виразом музичної традиції, до започаткування якої доклали руку і музиканти ЧАЙФ. Неформальне спілкування у поєднанні з надзвичайною правдивістю, гостротою пісень і глибокою ліричністю.

ЧАЙФ говорив з аудиторією однією мовою. Це був один з небагатьох концертів, на якому майже не було сидячих місць. Близько трьох тисяч відвідувачів цього вечора були однією родиною, вузьким колом друзів, затишною квартирою для яких цього вечора став Київський Палац Спорту.

Протягом концерту Володя Шахрін активно спілкувався з публікою - розповідав всілякі історії з життя гурту, історії виникнення окремих пісень, як, наприклад, півтора роки тому гурт Акваріум подарував пісню «герой рок-н-ролу» ЧАЙФу - просто тому, що у ЧАЙФа після звучала краще. «Где та молодая шпана, что сотрет нас с лица земли? Она есть, есть, здесь, здесь, здесь ….»

chaifКонцерт також співпав із 15-річним ювілеєм виходу альбому «Реальный мир», тому звучали і пісні з того пам’ятного альбому – «Не со мной», «Скажи только слово», «Всё хорошо», «Спой мне песню про любовь», «Кто-то хитрый».

Окремо варто згадати «пісню про ракетників» - «За пол шага до постели…. Мы с тобой долетели До назначенной нам цели … », за яку у кожному місті України вже будують хлопцям пам’ятник. Принаймні, їм так сказали, але то вже окрема історія, з розголошенням військових таємниць російського атомного флоту під охороною Панаса =)

Концерт просочений тонким гумором, натяками, мелодикою пісень, написаних нашою людиною для нас, з таким глибоким розумінням життєвих ситуацій та характерів. Як висловився на одному з квартирників ЧАЙФ Іван Охлобистін, «Чия пісня?» Моя, - відповів Володя. «Значить народна», сказав Іван.

Після виклику на біс хлопці ще виконали пісню про спорт. Але, на відміну від традиційних пісень у стилі «We’re the champions», співали про іншу сторону спортивної медалі. Крім того, «Аргентина - Ямайка» також є єдиною інтернаціональною піснею гурту, її приспів зрозумілий будь-якою мовою світу.

Підсумок концерту справді народних виконавців можна зробити словами самих музикантів:

«Сегодня в Киеве ЧАЙФ,

А другого и не надо». 

Браво ЧАЙФ!