Please update your Flash Player to view content.
Банер

WSB. «Українські отамани» приймають «Китайських драконів»

«Домашній» іспит очікує на «Українських отаманів» у десятому турі п’ятого сезону змагань Всесвітньої серії боксу. Після надзвичайного яскравого попереднього виїзного матчу у Британії на нашу команду чекає черговий домашній поєдинок. 20 березня, у столичному Палаці спорту, «Отамани» зійдуться в очному протистоянні з представниками Піднебесної, командою з Китаю – «Китайськими драконами».

У попередньому раунді змагань наш майбутній суперник зазнав поразки від «Команди Росії» з рахунком 0:5. В той час як «Українські отамани» здобули надзвичайно яскраву перемогу у Великобританії над «Британськими левовими серцями» з рахунком 4:1. Таким чином за результатами попередніх проведених матчів «Отамани» посідають третю позицію підгрупи «А» з сімнадцятьма очками в активі, в той час як «Дракони» розмістилися на шостій позиції з дев’ятьма заліковими балами.

Нагадаємо, у першому колі змагань «Українські отамани» на виїзді перемогли «Китайських драконів» з рахунком 3:2.

Таким чином, 20 березня, о 21:00, у столичному Палаці спорту, відбудеться матчева зустріч десятого туру змагань Всесвітньої серії боксу між «Українськими отаманами» та «Китайськими драконами».

Продаж квитків здійснюється на сайті zritel.ua

Ексклюзивне право трансляції поєдинків Всесвітньої серії боксу (WSB) на території України належить телеканалу «2+2». Наступна трансляція відбудеться 20 березня о 21:30 в рамках матчевої зустрічі між «Українськими отаманами» та «Китайськими драконами».