Please update your Flash Player to view content.
Банер

Жданов: «Не може в країні, де триває війна, проходити чемпіонат»

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов заявив, що не вважає за доцільне проводити в Україні «Євробаскет-2017», адже, по-перше, у держави немає на це коштів, а по-друге, ніхто не дозволить проводити європейський чемпіонат країні, на території якої тривають військові дії.

«Я не бачу перспектив проведення «Євробаскету-2017» в Україні. Не може в країні, де йде війна, проходити європейський чемпіонат. Я вже говорив про це з президентом Федерації баскетболу України Олександром Волковим. Можливо, у нього є своє бачення. Але, по-перше, у нас немає на це грошей. І по-друге, ми не знаємо, як буде далі розвиватися політична ситуація, і як підуть справи на східному фронті. Якщо країна воює, то ніхто не дозволить в ній проводити європейські чемпіонати. Це апріорі», - підкреслив Жданов.

Нагадаємо, що Україна вже відмовлялася проводити Євробаскет в 2015 році, але мала всі шанси отримати право провести чемпіонат Європи в 2017 році.

Найближча континентальна першість, що пройде з 5 по 20 вересня 2015 року, замість України проведе Франція. Попередньо буде проведено раунд плей-офф чемпіонату Європи, а груповий турнір, крім Франції, прийме Хорватія (Загреб), Латвія (Рига) і Німеччина (Берлін).