Please update your Flash Player to view content.
Банер

Не дамо СНІДу шансу!

Благодійний концерт «Не дай СНІДу шанс!» зібрав повний зал у Київському Палаці Спорту.

Дата проведення концерту обрана символічно, адже саме у цей день помер від СНІДу видатний співак, культурна ікона і особистість Фредді Меркурі. Саме тому, вшановуючи його пам'ять, з 1998 було вирішено проводити такі концерти по всьому світі.

DSC_0096Концерт відкрила співачка Руслана, що закликала молодь шукати драйв та розваги у самих собі, уникаючи алкоголю та наркотиків.

Після Руслани з привітальним словом виступили представники Державної служби сім’ї, молоді та спорту, програми ООН по боротьбі зі СНІДом UNAIDS, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, міжнародної організації GIZ та Державної служби соціальних захворювань. Почесним гостем концерту був надзвичайний i повноважний посол Іспанії в Україні Хосе Родрігес Мояно. Пан Мояно у своєму зверненні до глядачів розповів про великий досвід Іспанії у боротьбі із головною епідемією світу сьогодні та подякував організаторам за таку яскраву подію.

У своїх зверненнях представники урядових та громадських організацій закликали молодь до обачності, поміркованості у питаннях статевих стосунків та толерантності до тих, кому не пощастило захворіти на СНІД, а батьків - до відвертого спілкування з дітьми про можливі небезпеки активного статевого життя та засоби контрацепції. Після вітального слова спікери за підтримки зали заспівали декілька рядків із пісні Фредді Меркурі “We will rock you”.

Після такого бадьорого вступу ведучі вечора, Ольга Сумська та Дядя Жора продовжували запрошувати на сцену зірок української естради, кумирів молоді, що через власні пісні та звернення підтримували головний заклик, девіз вечора – «Не дай СНІДу шанс!»

Перед глядачами виступили балет Форсайт, гурт Ва-банк, Віталій Козловський, Матіас, Влад Дарвін, гурт Реал О, Діа Фільми, Альоша, Інді, Володимир Ткаченко. Скай виступили за підтримки двох дівчат, хворих на СНІД, демонструючи підтримку та порозуміння, можливість нормального спілкування та проявів виразності особистості, незважаючи на страшну недугу.

Всі виконавці почепили червону стрічку на знак солідарності та визнання важливості інформування та профілактики таких хвороб, як СНІД. Саме для цього усім відвідувачам концерту безкоштовно роздавалися засоби контрацепції.

Фіналом вечору став виступ іспанського запального гурту Fuel Fandango, що стали яскравим завершенням концертної програми вечора.