Please update your Flash Player to view content.
Банер

III Міжнародна виставка нерухомості в Палаці Спорту

Більше 50 компаній з Європи і США представлять свої найбільш рейтингові об'єкти нерухомості українському покупцеві на міжнародній виставці в Києві «Ярмарок Нерухомості». Виставка відбудеться 5-7 листопад в самому центрі ділового Києва в Палаці Спорту.

Організаційний комітет виставки «Ярмарок Нерухомості» компанія «Роял Гранд Медіа» запрошує всіх, хто цікавиться вигідним придбанням нерухомості за кордоном і в Україні.

На осінній виставці буде представлено інвестиційні проекти з 14 країн світу з широким спектром цін на нерухомість. Це і найпопулярніші напрямки такі як Болгарія, Іспанія, Туреччина, Прибалтика і привабливі для інвесторів усього світу Німеччина та Маямі (США). А також багато інших країн, цікаві для життя і бізнесу такі як Греція, Чорногорія, Білорусь, Чехія, Італія та Єгипет. Широко буде представлено доступне житло українських забудовників.

Спектр пропонованих об'єктів для інвестування досить різноманітний: квартири, апартаменти, пентхауси, вілли на курортах в горах і на морському узбережжі, об'єкти для інвестицій в європейських столицях, комерційна нерухомість та «готовий бізнес». Це варіанти об'єктів нерухомості як «економ-класу», так і варіанти «люкс» і «преміум».

На «Ярмарку Нерухомості» відвідувачів чекатимуть представники топових зарубіжних та українських забудовників, а також агентства нерухомості і ріелтори з високим кредитом довіри у покупців.

Протягом трьох днів роботи виставки кожен відвідувач зможе вибрати з безлічі пропозицій саме свою «квартиру мрії». Обговорити з представниками компаній всі тонкощі покупки нерухомості, розрахувати найбільш вигідний варіант оплати і отримати кваліфіковану консультацію від досвідчених фахівців про процедуру покупки нерухомості і юридичних аспектах в тій чи іншій країні.

6 листопада в конференц-зоні представники зарубіжних компаній проведуть семінари присвячені особливостям інвестицій в нерухомість зарубіжних країн, таких як Греція, Туреччина, Болгарія, Італія. Тут можна знайти відповіді на безліч гострих і цікавих питань що стосуються покупки, оформлення власності та процедури отримання виду на проживання в тій чи іншій країні.

На сьогоднішній день інвестиції в зарубіжну нерухомість стають все більш популярними серед українців. Ринок почав наповнюватися різноманітними пропозиціями і кращі з них будуть представлені на цьогорічному Ярмарку Нерухомості.

Графік роботи виставки:

  • Середа - 5 листопада 2014 р. 10:00-18:00
  • Четвер - 6 листопада 2014 р. 10:00-18:00
  • П'ятниця - 7 листопада 2014 р. 10:00-16:00

Чекаємо на Вас 5-7 листопада 2014 року в Київському Палаці Спорту.