Please update your Flash Player to view content.
Банер

З днем народження, Ганна Безсонова!

Анна Безсонова народилася 29 липня 1984 в Києві в спортивній сім'ї. Папа майбутньої спортсменки Володимир Безсонов був капітаном «зіркового» складу київського «Динамо». Мама Вікторія - чемпіонка світу з художньої гімнастики у групових вправах. У Ані є старший брат Олександр.

Безсонова - одна з найвидатніших гімнасток за всю поки коротку історію цього виду спорту. Донині вона залишається кумиром багатьох юних спортсменок, тренерів, фанів, фотографів і навіть суддів. Ганна була прекрасною спортсменкою, з юного віку її відмінно підготували технічно, прищепили грамотну гімнастичну культуру. Подорослішавши, Ганна знайшла власний стиль на килимі. Безсонова була Майстром з великої літери, навіть після травми в 2005 році гімнастка не зійшла з п'єдесталу. Крім технічності Ганна володіла абсолютно неповторною, якоюсь магічною здатністю втілювати образ, захоплювати увагу глядачів, чіпати серця і залишатися в пам'яті. Зараз вона не робить більшість складних елементів, якими колись були насичені її вправи, однак прізвище Безсонової в показових шоу є запорукою успішності.

Безсонова - двократний бронзовий призер Олімпійських ігор, п'ятиразова чемпіонка світу (2007 - багатоборство, 2003 - обруч і булави, 2001 - командна першість і 2002 - групові вправи), триразова чемпіонка Європи (2003 - обруч, булави, стрічка), а також багаторазовий срібний і бронзовий призер ЧС, ЧЄ, етапів КМ і серій Гран-прі різних років. Але, на жаль, Бессонова виступала в дуже туманне час, тому більшість її других місць викликають запитання.

Колектив Київського Палацу Спорту сердечно вітає Ганну Безсонову з ювілеєм! Здоров'я Вам і Вашим улюбленим людям, успіхів у кар'єрі, жіночого щастя, вірних друзів та гармонії!