Please update your Flash Player to view content.
Банер

Elton John - The Best

Завершився гучний і такий очікуваний концерт Елтона Джона. Єдиний концерт в Україні, виступ сера Елтона Джона став частиною світового турне виконавця.

Українським глядачам, що прийшли осіннього вечора у Палац Спорту, шоу запамятається як справді «the best». Концерт набирав обертів поступово, від пісні до пісні, пробуджуючи столичну аудиторію.

Цей вечір чарівної музики і вокалу, свято живого виконання, мелодій, що тамують душу і відвертого спілкування виконавця із аудиторією запамятається слухачам надовго. 

Під час концерту співак активно спіблкувався із аудиторією, відзначив особливу вдячність української публіки та запевнив, що частина його серця відтепер залишиться в Україні.

Елтон Джон був втіленням харизматичної доброти, чарівником за магічним роялем, без проявів зоряної хвороби, можна сказати навіть скромним. Сер Джон спромігся подарувати українським слухачам істинну британську музичну витонченість та гармонію, поєднавши їх із рок-н-рольними перлами. 

Справжньою кульмінацією вечора стали останні 30 хвилин концерту, починаючи з моменту, коли сер Елтон присвятив пісню сироті з дитячого будинку у Донецьку. Українське законодавство не дозволило співаку усиновити хлопчика, але відтоді сер Джон регулярно допомагає дитячому будинку, де проживає малий.

Концерт запамятається також і найбільш нетиповими подарунками, що отримував співак від глядачів - діти дарували співакові мякі іграшки. Під кінець концерту, коли увесь партер скупчився під сценою, щоб бути ближче до свого кумира, сер Джон присвятив понад 15 хв роздачі автографів та потисканню рук своїх фанатів! Безпрецедентний хід, і ніяких аналогів у жодного артиста, що виступав раніше у Палаці Спорту! А опісля Елтон Джон ще виконав дві пісні для вдячної київської публіки.

Дихалося легко, відчувалося піднесення та бадьорість, і після концерту більшість людей відчували певне очищення, насолодження життям. І це не було наслідком роботи оновленої системи концидіонування Палацу Спорту, хоч вона цьому і сприяла =)) 

Ви все ще не вірите в магію? Ви просто не були на концерті Елтона Джона у Києві.