Please update your Flash Player to view content.
Банер

«Україна заслуговує час на вирішення по Євробаскету»

Федерація баскетболу України заслуговує час на те, щоб прийняти остаточне рішення з приводу проведення чоловічого чемпіонату Європи 2015 року, заявив генеральний секретар ФІБА-Європа Каміл Новак.

Директор турніру Маркіян Лубківський в березні заявив, що нестабільна політична та економічна ситуація на Україні унеможливлює проведення країною Чемпіонату Європи. Однак пізніше міністр спорту та молоді України Дмитро Булатов сказав, що будуть докладені всі сили, щоб провести в країні Євробаскет. Остаточне рішення про місце проведення турніру буде прийнято 15 травня на раді ФІБА-Європа в Мюнхені.

«Ми вже обговорювали це питання на останній зустрічі керівництва ФІБА-Європа, - розповів Новак. - Було прийнято рішення підтримати федерацію баскетболу України, дати їй ще трохи часу. Ми знаємо, що політична ситуація на Україні зараз непроста. Ми будемо обговорювати це питання на наступному виконкомі, який пройде в Мюнхені в травні, і я очікую, що тоді буде прийнято остаточне рішення по Євробаскету-2015. Ми оцінимо ситуацію і обговоримо існуючі проблеми. Я не хочу нових чуток і спекуляцій на цю тему. Але я думаю, що Україна заслуговує на те, щоб дати їй ще час на ухвалення рішення».

За словами Новака, якщо Україна буде не в змозі провести Євробаскет повністю, «є безліч різних варіантів». «Один з них полягає в тому, що Україна може провести Євробаскет спільно з парою інших країн - наприклад, перший груповий раунд», - сказав генсек ФІБА-Європа.