Please update your Flash Player to view content.
Банер

Гендиректор ДК "Спорт. арени України" за реформи самоврядування

Керівництво Державного концерну «Спортивні арени України» підтримує ініціативу мера міста Львова Андрія Садового щодо змін у державі, що була оприлюднена на його офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук. Ми повністю поділяємо пропозиції щодо реформування в галузі місцевого самоврядування.

- Я працював більше, ніж два роки на посаді начальника Управління перспективного розвитку та координації будівництва Київської міської державної адміністрації. І тому, з власного досвіду, дуже добре знаю, що таке самоврядування міста та місцевий бюджет, а також всі проблеми, які можуть виникати в населених пунктах. Дані пропозиції я цілком підтримую та сподіваюсь, що вони будуть втілені в життя якомога швидше, - розповів генеральний директор Укрспортарен.

Окрім цього Сергій Сімак зазначив, що реформування потребує також сфера спортивної політики: має бути запропонований новий чіткий план розвитку спортивної державної політики, що забезпечить всебічне сприяння всім видам спорту, підтримці спортсменів, а також залучення населення країни до активного способу життя та відвідування спортивних змагань.

- Особисто я вважаю, щодо спорту та здорового способу життя потрібно долучати змалечку. Так, якщо ми будемо заохочувати дітей до різноманітних спортивних секцій та гуртків, у майбутньому ми отримаємо щирих вболівальників та відвідувачів спортивних арен, а також здорове та працездатне покоління. Потрібно всіляко розвивати систему безкоштовних гуртків, яка також дозволить зменшити рівень алкоголізму, тютюно- та наркозалежності серед молоді. Так, на НСК «Олімпійський» ми відкрили найбільший безкоштовний відкритий ролердром у країні, де кожен бажаючий може навчитися та покататися на роликових ковзанах. Також ми відкрили безкоштовну секцію бадмінтону. Коли погода стане теплішою ми плануємо відкрити наші бігові доріжки для всіх бажаючих. І на цьому ми не збираємося зупинятися! Хотілося б, щоби наші ініціативи підтримали всі спортивні арени України. Ми маємо усвідомлювати, що в Україні існує не лише демографічна криза, а й рівень життя населення знижується як кількісно, так і якісно. Отже, ставайте активними, займайтесь спортом, приходьте до нас на арени, вболівайте заради нашого спільного майбутнього! – зазначив Сергій Сімак.

Зробимо наше спільне життя здоровішим та яскравішим!

Прес-служба ДК «Спортивні арени України»