Please update your Flash Player to view content.
Банер

ФІБА вирішить, чи буде Євробаскет в Україні, 22 березня

Рішення про те, чи збереже Україна за собою право проведення фінальної частини чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року, Міжнародна федерація баскетболу (ФІБА) прийме 22 березня. Про це повідомив глава департаменту «ФІБА Європа» по зв'язках з громадськістю Сакіс Контос.

«Ми пильно стежимо за ситуацією в Україні, - заявив Контос. - В Мюнхені вже пройшла зустріч виконавчого комітету, де обговорювалися проблеми, пов'язані з проведенням чемпіонату Європи-2015. Через кілька тижнів, 22 березня, відбудеться серйозна нарада, на якому буде ухвалено рішення про те, чи пройде фінальний турнір Євробаскету в Україні, або його доведеться перенести в іншу країну».

Раніше країни Балтії - Естонія, Латвія, Литва - виступили з заявою, що готові взяти на себе проведення чемпіонату Європи 2015 року.

«Треба розуміти, що зараз дуже складно передбачити, як будуть розвиватися події в Україні, - продовжив Контос. - Якщо б Євробаскет проходив через місяць-півтора, тоді, без сумніву, ми б відібрали у української сторони право проведення фінального турніру і довірили б його іншій країні. Але чемпіонат Європи тільки через півтора року! Ми повинні діяти дуже обережно і уважно і не робити поспішних дій».

Євробаскет-2015, 39-й за рахунком, повинен пройти в шести містах України - Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпропетровську, а також в Донецьку, де пройде фінал.