Please update your Flash Player to view content.
Банер

Thirty Seconds to Mars виступлять в Палаці Спорту!

На численні прохання українських фанатів групи Thirty Seconds to Mars організатори погодили проведення концерту в столичному Палаці Спорту. Нагадаємо, що шоу було заплановано в клубі Stereo Plaza.

Тепер більше шанувальників групи зможуть насолодитися шоу. При цьому дата концерту залишається незмінною, концерт відбудеться 12 березня о 20:00!

Фани, які купили квитки на концерт раніше - зможуть пройти з ним безперешкодно на новий майданчик. Також, у власників VIP квитків і покупців квитків в сектори Палацу Спорту, вартістю від 1600 грн. буде можливість відвідати фан-зони та VIP фан-зону. Важливо відзначити, що для відвідувачів купили квитки за столиками Stereo Plaza, будуть передбачені найкращі місця у VIP-секторі Палацу Спорту та секторах, розташованих максимально близько до сцени!

У свою чергу власники квитків VIP - fan тепер будуть ближче до кумирів, адже глядачі з цими квитками будуть знаходитися в нижньому ярусі Палацу Спорту, перед сценою! При цьому розташування VIP-зони fan не буде заважати огляду відвідувачам фан-зони. Перш VIP-fan розташовувалася на верхньому ярусі клубу Стерео Плаза.

Концертне агенство "Мельница"