Please update your Flash Player to view content.
Банер

Рекорд! Понад 6 тис вболівальників!

Рекордний хокей у Палаці Спорту!

Рекорд - понад 6 000 вболівальників у Палаці Спорту  Здійснилося! Кількість вболівальників на останньому матчі ХК Беркут - ХК Сокіл 2 листопада 2011 сягнула понад 6 тис. осіб! Звичайно, матчі грандів такого рівня гарантовано збиратимуть аншлаги, але наочна дуже приємна тенденція: хокей повернувся у Палац Спорту, а за ним прийшли і фанати найбільш динамічного і, як показала остання гра Беркута і Сокола, навіть брутального чоловічого спорту.

Київський Палац Спорту вже давно звик до аншлагів артистів на концертах, що проходять у його стінах. Та відтепер спортивні події все більше наступають на п’яти концертам і навіть перевищують їх по кількості відвідувачів. Так, наприклад, концерти Жана-Мішеля Жарра та гурту Hurts разом (трохи більше 5 тис. осіб) зібрали аудиторію меншу, ніж вчорашня баталія Беркута та Сокола!

«Зростання кількості відвідувачів на спортивних подіях -  це заслуга команд, що демонструють видатну гру, і вже наостанок – Палацу Спорту та його технічного оснащення, що робить перегляд спортивних подій максимально зручним для вболівальників»,  відзначив Андрій Шумський, прес-секретар ДП «Палац Спорту». Так, наприклад, нова система кондиціонування дозволяє підтримувати на арені мінус шість, а на трибунах плюс 17 градусів, відзначив пан Шумський.

«Підготовка до ігор з хокею технічно є дуже тривалим (три доби) і складним інженерним процесом, тому такі матчі є показовою демонстрацією роботи Палацу Спорту в цілому. Для хокею проводилася остання реконструкція Палацу, на хокей покладаються значні надії. І мені особливо приємно, що наша команда техніків щоразу демонструє високий клас у організації та проведенні хокейних матчів», зазначив пан Шумський.

Наразі Палац Спорту готується прийняти ювілейного, 25-мільйонного відвідувача. Можливо, ним станете саме Ви!