Please update your Flash Player to view content.
Банер

Льодове шоу «Лускунчик ХХI століття» в Палаці Спорту

22 грудня о київському Палаці Спорту відбудеться фантастичне льодове шоу Театру льодових мініатюр Ігоря Бобріна «Лускунчик - ХХI століття». Новорічний спектакль створений за мотивами казки Е. Гофмана на музику Петра Чайковського.

Казка починається напередодні Різдва, коли всі поспішають за подарунками. Що вибрати? Дзвіночок? Іграшку? Книгу? А може бути, іграшку «Лускунчик»? Це не найкрасивіша лялька, але у Лускунчика чуйне і хоробре серце! Він захистить дівчинку Машу від Короля Мишей, адже вона була добра до нього. У другій дії шоу Маша і Лускунчик опиняться в Королівстві цукерок, де як в коробці шоколаду можна зустріти найнесподіваніших друзів.

На льодовій сцені танцюють гості з Іспанії, Аравії, Китаю та Росії. Квіти оживають, а лялька Лускунчик перетворюється на молодого Принца. Розвиток вічної теми сюжету - боротьби добра зі злом - закінчується торжеством добра. Барвисті костюми, чудові декорації вистав, улюблені герої і дивовижна музика - все це призначено для сімейного відпочинку напередодні Нового року. Режисером -постановником шоу «Лускунчик - ХХI століття » став Ігор Бобрін, хореографом - Наталія Бестемьянова, художником по костюмах - Ніка Велегжанінова. Новорічна історія Лускунчика підкорює глядачів різного віку.


Театр льодових мініатюр був заснований в 1986 році. Відомий фігурист Ігор Бобрін, чемпіон Європи в одиночному катанні поєднав балет і фігурне катання, створивши абсолютно новий жанр у мистецтві. Театр льодових мініатюр Ігоря Бобріна пропонує глядачам програми, що не мають культурних, мовних і вікових бар'єрів, об'єднує серця мільйонів у всьому світі, де б театр виступав. Паризькі ЗМІ назвали Театр Бобріна «Великим на льоду». Артисти Ігоря Бобріна були провідними виконавцями у телепрограмах «Танці на льоду», «Оксамитовий сезон», «Блакитний вогник». Виступ Театру включено в Культурну Олімпіаду, що передує Олімпіаду в Сочі в 2014 році. Вистави театру льодових мініатюр - велике свято для глядачів різного віку. Оригінальна хореографія, унікальний стиль і складні драматичні побудови прославили театр в усьому світі.

Не пропустіть казкове дійство, що підкорило вже багато льодових сцен Європи та Світу! Лише одне шоу, 22 грудня в Київському Палаці Спорту!