Please update your Flash Player to view content.
Банер

Кубок Єврочелендж. БК "Київ" приймає угорський "Кьорменд"

17 грудня, в Київському Палаці Спорту, БК "Київ" належить перед власними вболівальниками провести завершальний матч Кубку Єврочелендж проти угорського "Кьорменду".

Першу зустріч в рамках Кубку Єврочелендж «Київ» та «Кьорменд» зіграли 19 листопада в Угорщині. Тоді поєдинок для обох колективів склався дуже напружено. Команди йшли нога в ногу, поки в середині другої чверті за рахунку 31:27 на користь господарів, Віталій Черній не взяв тайм-аут. Після нього кияни зробили ривок +14, і впевнено тримали суперника на відстані та не дозволяли всерйоз до себе наблизитись. Перевага «вовків» у третій десятихвилинці сягнула навіть +18 очок. Щоправда, після цього угорці швидкими темпами почали скорочувати відставання – попадали дуже складні кидки, а от у «Києва» легкі очки, як на зло, вислизували з кошика. В результаті, «Кьорменд» на останніх секундах зустрічі рахунок зрівняв та перевів матч до овертайму, де вдача посміхнулася саме угорській команді – 103:99.

У Кубку Єврочелендж угорці виграли лише у «Києва». Всі інші матчі наш суперник програв. Кияни після п'яти турів, так само мають одну перемогу, тож той хто виявиться сильнішим посяде у власній групі третю сходинку!

Кубок Єврочелендж. Турнірна таблиця. Група D.