Please update your Flash Player to view content.
Банер

Чарівний мюзикл на льоду «Попелюшка» в Палаці Спорту!

З 6 по 8 грудня включно в київському Палаці Спорту відбудуться вистави знаменитого мюзиклу на льоду «Попелюшка»!

Популярне шоу для всієї родини, яке вже відвідали понад півмільйона людей по всій Європі, в Україні буде показано вперше. Автором унікальної постановки класичної казки "Попелюшка" виступає відомий чеський сценарист і режисер Генрі Симек, в послужному списку якого успішні мюзикли на льоду "Дід Мороз" (1998) і "Ромео та Джульєтта" (2003). Грандіозне шоу, над яким працювали провідні європейські фахівці, втілює в собі найкращі елементи традиційного мюзиклу, фігурного катання та театральної драматургії. Всього в Києві за 3 дні пройде 8 вистав.

Вперше мюзикл на льоду "Попелюшка" був поставлений в Чехії в 2011 році. Спеціально для шоу було пошито 300 унікальних костюмів, над якими працювали найкращі чеські майстри, які спеціалізуються на виробництві історичних костюмів для драматичних театрів. Окремої уваги заслуговують і масштабні декорації, які постійно змінюються під час вистави. Сцена для постановки займає величезну площу 1800 квадратних метрів. У шоу використовуються сучасні сценічні технології та спецефекти, а продакшн мюзиклу повністю забезпечують західноєвропейські фахівці. Загалом у грандіозній постановці задіяно 50 артистів - акторів, співаків, професійних фігуристів і танцюристів з семи країн світу.

Не пропустіть дивожне дійство на льоду, яке подарує вже зараз Вам та вашій родині новорічний настрій та позитивні емоції! З 6 по 8 грудня включно в київському Палаці Спорту. Квитки на шоу можна придбати в Касі Палацу Спорту.