Please update your Flash Player to view content.
Банер

В Палаці Спорту відбувся Чемпіонат Світу зі спортивних танців

24 листопада, у київському Палаці Спорту завершився міжнародний турнір зі спортивного танцю "Ukrainian Open-2013".

Головним в рамках турніру став чемпіонат світу WDSF серед дорослих у стандартній програмі танців. Він зібрав на паркеті столичного Палацу спорту 70 пар з 22 країн.

Серед почесних гостей, які відвідали турнір, був генеральний директор державного концерну «Укрспортарени» Сергій Сімак. Керівник концерну відзначив високий рівень організації заходу та привітав Київ, та зокрема Палац Спорту, з можливістю приймати змагання такого високого рівня.

Чемпіоном світу став дует з Данії Емануель Валері і Таня Келет. У число призерів потрапила німецька пара Сімоне Сегаторі і Анет Судол, а також росіяни Дмитро Жарков і Ольга Куликова.

Чемпіони України Юрій Петров і Яна Кожухар - вихованці тренера Наталії Паші - зайняли на світовому чемпіонаті шосте місце. Вони являють КСТ "Ніка" міста Сімферополя. А ужгородці Володимир Лятов і Вероніка Мишко (тренер-Олександра Мишко) посіли 21 місце.

А от київська пара танцюристів Дмитро Черней і Юлія Лісовська вийшли переможцями у змаганнях WDSF Open Youth Latin, де їх суперниками були 52 пари з 7 країн.

У змаганнях світової класифікації категорії WDSF Youth Open Standart кращими серед українських пар стали кияни Роман Редзюк і Єлизавета Басюк, які показали 5 результат в суперництві 44 пар, які представляли 7 країн.

Зазначимо, що змагання з танцювального спорту такого масштабу на українській арені за весь час незалежності відбулися вперше. Після закінчення "Ukrainian Open-2013" сьогодні в Києві проходить Міжнародний конгрес суддів з танцювального спорту.