Please update your Flash Player to view content.
Банер

Євроліга. Будівельник приймає іспанську Барселону!

14 листопада, в київському Палаці Спорту «Будівельник» проведе другий домашній матч у рамках свого дебютного сезону у Євролізі! Суперником команди Айнарса Багатскіса стане один з найтитулованіших клубів Європи - іспанська «Барселона»!

Клуб з каталонської автономії був утворений в 1926 році в однойменному місті, під заступництвом футбольного клубу «Барселона». За свою довгу історію є одним з найсильніших і найтитулованих баскетбольних клубів. «Барселона» вляється володарем європейських трофеїв: Кубок Чемпіонів, Кубок Корача, Кубок Сапорти.

Найвидатніші часи клубу датовані 80-ми роками, коли за команду виступали такі гравці як: Епіфаніо, Еді Норіс, Солозабаль, Сибіліо та ін. В ті часи, зібравши всі трофеї, які можна було виграти, «Барселона» так і не змогла виграти Кубок Чемпіонів, зігравши п'ять разів у фіналі і всі п'ять разів поступаючись своїм суперникам. Але і цей трофей підкорився команді в 2003 році, на своїй домашній арені у «Фіналі чотирьох», з такими зірками як Діє Бодірога, Шарунас Ясікявічус, Хуан Карлос Наварро, за керівництвом Светислава Пешича, «Барселона» спочатку обіграла ЦСКА 76-71, а у фіналі виграла у «Бенеттона» 76-65. У 2010 році «Барселона» вдруге виграла Євролігу!

14 листопада на українських баскетбольних вболівальників та прихильників БК «Будівельник» чекає справжня битва з тим, хто не любить програвати, з БК «Барселона»! Початок матчу о 21:45