Please update your Flash Player to view content.
Банер

Найкращі хіти легендарної групи Scorpions в Палаці Спорту!

7 листопада, на сцені Київського Палацу Спорту, група SCORPIONS представить програму "The BEST" і виконає свої найкращі хіти за всю історію існування колективу за участю Національного симфонічного оркестру України, який завоював світове визнання.

В Україні група представить альбом "Comeblack", випуск якого став справжнім подарунком для музичної громадськості. Ідея записати новий альбом прийшла у процесі останнього туру:

"Ми не можемо точно пригадати день, місяць чи годину, коли ми вирішили записати новий альбом, але в якийсь момент ми надихнулися успіхом альбому "Sting In The Tail" і нашим прощальним туром. Ідея повернутися в студію стала результатом істинного натхнення! Для нас було, дійсно, радістю зібратися в студії для роботи над новим проектом", - розповідають музиканти.

Новий альбом складається з перезаписаний найкращих пісень SCORPIONS, таких як "Rock You Like A Hurricane", "Wind Of Change", "Still Loving You", які були адаптовані до нових технічних стандартів. Крім того, група записала кавер-версії на легендарні композиції, які стали не тільки певною віхою музичної історії, але і поворотним моментом у кар'єрі самих музикантів Scorpions - "Tin Soldier" (The Small Faces), "Ruby Tuesday" (The Rolling Stones) і "Tainted Love" (Марк Алмонд) і багато інших.

"Ми записали цей альбом, щоб подякувати своїх шанувальників, які підтримували нас протягом усього творчого шляху. У той же час, це данина поваги легендарним групам 60-х років, як The Beatles і The Rolling Stones, які надихнули нас слідувати нашим мріям".

Після 40-річної роботи рок-група звернулася до класичних інструментів, аранжировав свої найкращі композиції для спільного виконання з симфонічним оркестром.

Злиття симфо - і рок-звучання характеризує новий виток в музичній історії кінця ХХ - початку ХХІ століть. Український варіант цієї програми цікавий тим, що "золоті" хіти Scorpions буде супроводжувати Національний симфонічний оркестр України - кращий оркестр країни. До складу проекту входять 65 музикантів - лауреатів світових конкурсів і володарів престижних музичних грантів і премій.

Групу Scorpions, по праву, можна назвати найулюбленішою і найпопулярнішою інозмною рок групою в Україні. Кожен приїзд в те чи інше місто супроводжується незмінними аншлагами. Улюблені хіти у виконанні легендарної групи у супроводі симфонічного оркестру стане, безперечно, визначною подією в музичному житті України і подарує глядачам чудовий настрій, заряд позитивних емоцій і нікого не залишить байдужим!