Please update your Flash Player to view content.
Банер

У Палаці Cпорту відбулося грандіозне шоу Ані Лорак!

19 жовтня, в київському Палаці Спорту відбувся ювілейний концерт однієї з найпопулярніших співачок СНД - Ані Лорак. Співачку приїхали привітати безліч зірок. Грандіозне шоу «Кароліна» за участі спеціальних гостей зібрало повний зал Палацу Спорту: фанатів творчості, друзів і просто шанувальників української поп-зірки.

Гостям свого ювілейного концерту Ані Лорак подарувала всі найулюбленіші хіти в сучасних обробках і постала перед ними в новому для себе амплуа. Концерт став зображення цілої історії в піснях про маленьку дівчинку з крихітного містечка: вона не мала нічого, крім бажання стати співачкою, яке, не дивлячись на всі перешкоди, вона зуміла втілити в життя і стати зіркою великої сцени.

Великим і дуже приємним сюрпризом для глядачів стали прекрасні творчі тандеми Ані Лорак: разом зі співачкою виконали дуетні композиції її близькі друзі Філіп Кіркоров, Валерій Меладзе, Сергій Лазарєв та Тимур Родрігез.

Над незабутнім шоу працювала величезна команда професіоналів! Серед них Сергій Солодкий, Олег Боднарчук, Назар Дідик і Іларіон Єфремов, які займалися постановкою, а також Анна Осмєхіна, Марина Борщевська та Дмитро Пелимскьий, які відповідали за стиль.

Незабутнє шоу від найчарівнішої і найуспішнішої української співачки сучасності Ані Лорак побачили та насолодилися 7 тисяч глядачів, що прийшли 19 жовтня до Палацу Спорту.