Please update your Flash Player to view content.
Банер

Концерт всесвітньо відомих британців HURTS в Палаці Спорту

5 жовтня в київському Палаці Спорту відбудеться концерт всесвітньо відомого гурту HURTS. Британці повертаються в Україну в рамках європейського турне на підтримку нового альбому.

Не встигли ще охолонути враження від сета манчестерських стиляг, які відіграли нещодавно на фестивалі в України, а в їх гастрольному графіку вже з'явився жовтневий концерт у Києві. На українську землю HURTS приїдуть у рамках Європейського туру на підтримку альбому Exile. Крім неї музиканти планують відвідати Польщу, Румунію, Німеччину, Англію, Данію, Норвегію та Швецію.

Hurts - всесвітньо відомий електро-поп дует, утворений в Манчестері (Великобританія). Він з'явився в 2009-тому році і відразу підкорив серця меломанів по всьому світу. Свій стиль самі музиканти визначають як «Noir'n'b and doom metal». Поки що на рахунку у британців всього лише 2 альбоми, проте, музичні критики не бояться вже зараз порівнювати цих хлопців з легендарними Depeche Mode і The Beatles, вважаючи, що HURTS залишать помітний слід в історії музики.

Перший кліп на композицію «Wonderful Life», що обійшовся групі всього лише в двадцять фунтів стерлінгів, був викладений в Інтернет і пару днів зробив Адама Андерсона і Тео Хатчкафта кумирами багатомільйонної армії шанувальників. У 2010 році колектив Hurts увійшов до списку найбільш перспективних молодих музикантів Sound of  за версією BBC, а їх перший альбом був випущений тиражем понад мільйон копій і увійшов в ТОП-10 відразу в 12-цати Європейських країнах.

До Києва HURTS приїдуть зі своїми головними хітами: Wonderful Life, Happiness, Stay, Better Than Love, а крім того, представлять на суд українській публіці новий диск Exile, реліз якого відбувся в березні 2013 року. Не пропустіть! 5 жовтня, в Київському Палаці Спорту.