Please update your Flash Player to view content.
Банер

Чемпіонат Світу 2013. Фінали та підсумки

15 вересня в Київському Палаці Спорту завершився Чемпіонат Світу з боксу серед юніорів і настав час підвести підсумки. Третє місце посіла Україна у загальнокомандному заліку на Чемпіонаті світу серед юніорів у Києві. У активі нашої команди дві золотих, одна срібна та дві бронзові нагороди.

Першим на ринг столичного Палацу спорту сьогодні вийшов Руслан Зубачук. За його власними словами, у трьох раундах він не зміг повністю себе проявити, так як піддався психологічному тиску і не зміг зібратися у бою. В результаті український боксер у ваговій категорії до 52 кг посів друге місце на чемпіонаті світу поступившись американцю Шакуру Стівенсуну з Рахунком 3:0.

Наступним з збірної України на арену Палацу Спорту вийшов Мирослав Іщенко. На церемонії нагороження наш боксер у ваговій категорії до 60 кг отримав бронзову медаль. "Я вперше потрапив на змагання такого рівня і відразу завоював медаль, це велика рідкість. У нас в Херсоні не так багато титулованих боксерів, тож я пишаюсь тим, що зможу привезти додому бронзу чемпіонату світуі", - сказав Мирослав ще на після чвертьфіналу. Нагороду Іщенку вручив срібний призер Олімпійських ігор Денис Берінчик.

Першу золоту нагороду Україні приніс одесит Раміль Гаджиєв. У першому ж раунді він відправив свого суперника у нокдаун, тим самим показваши рішучість стати чемпіоном. В результаті боксер збірної Казахстану Кадирбек Садирбек поступився Рамілю з рахунком 3:0.

Четвертим сьогодні піднявся на п'єдестал Ігор Вікторов. У ваговій категорії до 75 кг він завоював бронзову нагороду Чемпіонату світу серед юніорів у Києві.

Другу золоту нагороду своїй команді приніс Роберт Мартон. Прекрасно провівши всі три раунди Роберт переміг росіянина Владислава Редько з рахунком 3:0.

"Я задоволений хлопцями. З самого початку я розраховува на 5-6 медалей. Сьогодні я сподівавався на 2 золоті. Тож мої очікування справдилися і я вважаю цей чемпіонат вдалим" - прокоментував сьогоднішні результати головний тренер збірної Валерій Хлистов.