Please update your Flash Player to view content.
Банер

Церемонія відкриття Юніорського Чемпіонату Світу з боксу

7 вересня в Київському Палаці Спорту пройшла урочиста церемонія відкриття Чемпіонату світу 2013 з боксу серед юніорів.

Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, президент Федерації боксу України Володимир Продивус, більше 360 боксерів зі всього світу, відомі українські спортсмени та багато інших членів світової спортивної громади сьогодні були присутніми на урочистому відкритті. На церемонії відкриття турніру також був присутній генеральний директор Державного Концерну «Спортивні арени України», - Сергій Сімак.

Церемонія відкриття розпочалася урочистою ходою збірних команд з усього світу, які покрокували під прапорами рідних країн і зайняли своє місце біля рингів, на яких вже завтра очікується старт відбіркових раундів світової першості.

Після завершення ходи, до гостей столиці та вболівальників з урочистою промовою звернулися Міністр України у справах сім'ї та молоді Равіль Сафіуллін та президент Федерації боксу України Володимир Продивус. Високопосадовці висловили впевненість, що турнір пройде на найвищому рівні, адже статус турніру вимагає, і побажали юним боксерам, які приїхали до України, здолати найвищу планку змагань і здобути чемпіонський титул.

Таким чимно, урочиста Церемонія відкриття турніру дала старт Юніорському Чемпіонату Світу з боксу, який проходитиме з 7 по 15 вересня включно, в Київському Палаці Спорту.