Please update your Flash Player to view content.
Банер

Церемонія закриття Чемпіонату Світу 2013 з художньої гімнастики

1 вересня, в київському Палаці Спорту завершився 32й Чемпіонат Світу з художньої гімнастики, кульмінацією якого стали фінали в командному багатоборстві і офіційна Церемонія закриття Турніру.

В урочистостях взяли участь резидент Міжнародної Федерації гімнастики (FIG) Бруно Гранді, міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіулін, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, президент Федерації художньої гімнастики України (ФХГУ) - Альбіна Миколаївна Дерюгіна та віце-президент ФХГУ - Ірина Дерюгіна. На церемонії закриття турніру також був присутній генеральний директор Державного Концерну «Спортивні арени України», - Сергій Сімак.

Пропонуємо до вашої уваги відео Церемонії закриття Чемпіонату Світу:

 

Нагадаємо, на Чемпіонаті Світу з художньої гімнастики, що проходив в Палаці Спорту з 28 серпня по 1 вересня, українка Ганна Різатдінова стала Чемпіонкою Світу у вправі з обручем, а також здобула "срібні" нагороди у вправі зі стрічкою та у багатоборстві.

Ще одна українська гімнастка Аліна Максименко стала "бронзовою" призеркою у вправах з булавами, а Збірна України, у складі: Вікторії Шинкаренко, Олени Дмитраш, Світлани Прокопової, Євгенії Гомон, Валерії Гудим та Вікторії Мазур, у командних вправах з булавами здобула "бронзу"! Вітаємо наших дівчат!