Please update your Flash Player to view content.
Банер

Церемонія відкриття Чемпіонату Світу з художньої гімнастики

27 серпня в Київському Палаці Спорту відбулася церемонія відкриття 32-го Чемпіонату Світу з художньої гімнастики.

В урочистостях взяли участь Віце-Прем'єр-Міністр України Констянтин Грищенкопрезидент Міжнародної Федерації гімнастики (FIG) Бруно Гранді, міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіулін та голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. На церемонії відкриття турніру також був присутній генеральний директор Державного Концерну «Спортивні арени України», до якого входить Київський Палац Спорту, - Сергій Васильович Сімак.

Після привітання високопосадовців, багатотисячну публіку, яка завітала на Відкриття Чемпіонату до Палацу Спорту, очікувала насичена шоу-програма. Яскраве відкриття презентували як артисти та музикальні групи, так і безпосередньо учасниці майбутніх змагань, а саме представники Національної та юніорської збірних України. 

Гості відкриття побачили яскраві виступи Національного академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, який став вже традиційним для спортивних турнірів міжнародного масштабу в Україні. Колоритні виступи ансамблю чергувалися з модерновими постановками вихованців школи Дерюгіних та гімнасток Національної збірної України.

Свої сольні, показові виступи продемонстрували і заслужені "ветерани" української гімнастики, чемпіонки світу Ганна Безсонова та Наталія Годунко, і наші теперишні надії Вікторія Шинкаренко, Вікторія Мазур та Ганна Різатдінова. Зокрема Мазур виступила під неймовірний акомпанемент молодої зірки сучасної української поп-музики рок-гурту The Hardkiss, а Різатдінова приємно шокувала публіку своїм виступом разом з екстравагантним та вже всесвітньо відомим гуртом KAZAKY.

Завершилася церемонія відкриття Чемпіонату Світу 2013 з художньої гімнастики гімном-піснею We Make This World GO!, яку виконала наживо Ірина Блохіна.

Вже завтра, 28 серпня кращі гімнастки світу вийдуть на сцену Київського Палацу Спорту для того, щоб визначити кращих з кращих на 32-му Чемпіонаті Світу з художньої гімнастики. У Київ приїхали 300 спортсменок з 59 країн світу і, звичайно, за медалі будуть боротися всі лідери нинішнього сезону: українки Ганна Різатдінова та Аліна Максименко, представниці Росії Маргарита Мамун, Яна Кудрявцева, Мелітіна Станюта і Катерина Галкіна з Білорусі, болгарка Сільвія Мітєва, Нета Рівкін з Ізраїлю. Україна вперше отримала право проводити змагання такого високого рівня. Стартовий протокол на 28 серпня: