Please update your Flash Player to view content.
Банер

Логотип Євробаскет-2015 презентують 22 вересня

Логотип турніру ЄвроБаскет 2015 презентують під час фінального матчу чемпіонату Європи з баскетболу 2013 року у Любляні (Словенія), - оголосив у Києві під час підсумкової прес-конференції, присвяченої U16 Чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловіків, директор турніру Маркіян Лубківський.

«Ми вирішили продовжити добру традицію європейських баскетбольних турнірів, коли під час фінального матчу відбувається передача естафети від організаторів одних змагань - організаторам наступного чемпіонату. Презентація логотипа та візуального оформлення турніру відбудеться у перерві фінального матчу ЄвроБаскету 2013, що проходитиме цього року у Словенії. Ми готуємо яскраву програму на арені Stozice у Любляні», - розказав М.Лубківський.

Директор турніру також розповів, що окрім власне презентації логотипа, оргкомітет також проведе інформаційні заходи направлені на промоцію ЄвроБаскету 2015 в Україні.

«Серце європейського баскетболу буде битися у Словенії у вересні цього року. Ми вирішили скористатися цією нагодою, щоб запросити вболівальників відвідати Україну у 2015 році», - М. Лубківський.