Please update your Flash Player to view content.
Банер

Збірна України декласує збірну Швеції на U16 Євробаскет-2013

16 серпня, в Київському Палаці Спорту, Національна збірна України здобула свою третю перемогу на U16 Євробаскет-2013, розгромивши збірну Швецію 100:58, що дозволило нашій команді гарантувати собі місце в еліті наступного сезону.

Україна - Швеція 100:58 (32:18, 23:19, 27:6, 18:15)

Початок матчу пройшов за сценарієм: шведи фолили - Михайлюк набирав очки з лінії штрафних, шведи не фолили - Михайлюк набирав очки з гри. Таким чином, за півтори хвилини гри в доробку Святослава було вже 6 пунктів.

Зрештою, в цьому матчі шведи були безпорадними в захисті не тільки проти лідера нашої збірної - у першій чверті 8 очок записав до свого активу Мусієнко, 6 очок - Хітьов. Загалом же за стартові десять хвилин хлопці Віталія Усенка настріляли скандинавам аж 32 очки.

В другій чверті гості уважніше грали в обороні, а коли тренер посадив відпочити Святослава Михайлюка, підібралися до українців на відстань у 12 очок. Усенко повернув на майданчик свого лідера, і навіть попри те, що маючи лише один командний фол за дві хвилини до завершення чверті, наші гравці цим не скористалися, не встигаючи сфолити до кидка, українці все ж пішли на велику перерву з комфортною перевагою - 55:37.

Наша команда більш ніж переконливо виграла третю десятихвилинку - 27:6, майже половина командних очок (а саме 12) у цій чверті в активі Івана Ткаченка. На останній період команди вийшли за рахунку 82:43, тож наші хлопці мали повне право пограти на публіку, зокрема, данк Святослава Михайлюка може претендувати не звання найкращого моменту не лише U16 чемпіонату Європи, а будь-якого змагання.

Зрештою, саме Святослав, якого Віталій Усенко, попри солідну перевагу, не знімав з гри до самого завершення, поставив великий знак оклику в цьому матчі - вибив сотню, вдало завершивши красивий сольний прохід. Михайлюк і надалі залишається лідером чемпіонату за очками та перехопленнями, а Віталій Зотов за підсумками семи матчів - найкращий за передачами.