Please update your Flash Player to view content.
Банер

Друга перемога Збірної України на U16 Євробаскет-2013

13 серпня, в Київському Палаці Спорту, Національна збірна України здобула свою другу перемогу на U16 Євробаскет-2013, впевнено перегравши збірну Чорногорії, і тепер має шанс на вихід до 1/4 турніру.

Україна - Чорногорія 78:61 (23:17, 25:13, 19:26, 22:26)

Цей матч багато важив для обох команд. Гості почали трохи впевненіше, втім у середині першої десятихвилинки українці вирівняли гру, й завдяки активним діям Лунського та Мусієнка вийшли вперед, а після двох з фолом Ткаченка та чотирьох очок поспіль Михайлюка завершили першу чверть - 23:17. Дальній кидок Святослава Михайлюка на третій хвилині другої чверті зробив перевагу української команди двозначною. П'ять поспіль очок Дмитра Берьозкіна - і українці вже попереду на 15 пунктів. А п'ять очок за 25 секунд Антона Мусієнка зробили перевагу нашої збірної +20. На велику перерву команди пішли за комфортної для господарів майданчику переваги - 48:30

Друга половина матчу розпочалася з феєричних дій Святослава Михайлюка, серед яких і ефектний данк, який просто запалив трибуни Палацу спорту. Втім, за яскравими діями в атаці українці дещо забули про захист, схоже було, що вийшли на другу половину переможцями - різниця в рахунку стрімко скорочувалася. За півтори хвилини до завершення третьої чверті після дальнього кидка Калєжича гості підібралися на відстань семи очок. Завдяки вдалим атакам Михайлюка і Марченка наші хлопці відновили перевагу в 14 очок, утім, наприкінці чверті отримали ще один триочковий у свій кошик - 67:56.

На початку четвертої чверті чорногорці протягом хвилини заробили неспортивний і технічний фоли, наші з лінії не хибили, однак реалізувати свої атаки не змогли. В діях обох команд помітна була втома, не встигаючи в захисті, суперники багато фолили й тривалий час здобували очки лише з лінії штрафних. За дві з половиною хвилини до сирени після чергового дальнього Святослава Михайлюка українці вели 10 очок, утім, гості не збиралися викидати білого прапора, і завдяки щільному захисту й влучності з лінії штрафних підібралися до українців на відстань однієї атаки - 84:82 за хвилину до завершення четвертої чверті. В останні 60 секунд цього поєдинку свої лідерські якості вкотре проявив Святослав Михайлюк - він своїми блискучими діями в атаці змушував суперників фолити й не хибив з лінії у такий важливий момент. Статистика Михайлюка вражає - 31 очко, 13 підбирань, 7 передач, 5 перехоплень! Святослав утримує лідерство за набраними очками й перехопленнями на чемпіонаті за підсумками п'яти матчів.