Please update your Flash Player to view content.
Банер

Перша перемога збірної України U16 в Палаці Спорту

8 серпня, в Київському Палаці Спорту, U16 Національна збірна України здобула свою першу перемогу в дебютному матчі на U16 Євробаскет-2013, перегравши збірну Латвії.

Україна U16 - Латвія U16 78:61 (21:14, 26:11, 13:15, 18:21)

Перші хвилини матчу були сумбурними, далося взнаки передстартове хвилювання гравців обох команд. Першими з нервами впоралися гості, повівши в рахунку 0:5, це була найбільша перевага латвійської команди в цьому матчі. Лік набраних очок збірної України на першому домашньому чемпіонаті Європи відкрив Святослав Михайлюк, а Ростислав Лунський, реалізувавши два з фолом, зрівняв рахунок.

Загалом, протягом п'яти стартових хвилин на майданчику точилася рівна боротьба, а коли за рахунку 12:12 Святослав Михайлюк записав на свій рахунок і перший данк збірної України на цьому чемпіонаті, у його партнерів наче виросли крила - завдяки вдалим діям Дмитра Берьозкіна та Антона Мусієнка, а також другому в першій чверті дальньому влучанню Михайлюка на першу перерву пішли за рахунку 21:14.

Приголомшені латвійці не могли вразити наш кошик протягом чотирьох хвилин другої чверті, а Павлов, Мусієнко, Берьозкін і Михайлюк тим часом довели перевагу своєї команди до 20 очок - 34:14.

Під час тайм-ауту головний тренер латвійської збірної Мартінс Фомінс зміг повернути своїх підопічних у гру, і другу половину цієї десятихвилинки команди зіграли - 13:11. Отже, на велику перерву команда Віталія Усенка пішла за комфортної переваги - 47:25.

У другій половині поєдинку наша збірна впевнено тримала нитки гри у своїх руках: наші хлопці повністю впоралися зі стартовим хвилюванням і тішили публіку, котра палко їх підтримувала, видовищними моментами. Особливо в цьому сенсі постарався Святослав Михайлюк, якому вдавалися і дальні кидки, і слем-данки, суперники не могли стримати Святослава навіть ціною фолу, тож наш десятий номер записав до свого активу і кілька «енд ванів».

У підсумку Михайлюк став найрезультативнішим гравцем матчу (26 очок, 11 підбирань, 4 передачі), а збірна України здобула першу перемогу на першому в історії домашньому чемпіонаті Європи з баскетболу - 78:61.