Please update your Flash Player to view content.
Банер

Перший національний покаже фінальні матчі Чемпіонату Європи '13

Перший національний покаже чотири фінальні матчі U16 Чемпіонату Європи з баскетболу 2013 серед чоловіків, який пройде в київському Палаці Спорту з 8 по 18 серпня. Інтернет трансляція цих матчів відбуватиметься на сайті ФІБА Європа для міжнародної аудиторії. Українські глядачі зможуть переглянути всі матчі турніру на сайті Федерації баскетболу України та на спортивному порталі iSport.ua.

Як повідомив директор турніру Маркіян Лубківський з Першим національним вдалося досягти домовленості про показ чотирьох фінальних матчів: півфінальних - 17 серпня, та матчу за 3-тє місце і фіналу - 18 серпня. Матч за 3-тє місце та фінал будуть показані наживо.

«Для ТВ-трансляції будуть задіяні 9 камер. Для Інтернет-трансляції зйомка буде вестись чотирма основними камерами та двома камерами, що будуть розміщені на кошиках на кожному корті. Це буде стандартна зйомка баскетбольного матчу, а трансляція фінального матчу включатиме також церемонію нагородження та закриття турніру. Якісь картинки буде хороша. Я впевнений, телеглядачі зможуть відчути яскравість боротьби на баскетбольному корті навіть не виходячи з дому», - сказав М. Лубківський.

Трансляція міжнародного сигналу починається за 10 хвилин до спірного кидка та закінчується приблизно через 5 хвилин після фінального свистка. Якщо проводиться овертайм, трансляцію має бути подовжено - від завершення основного часу до фінального свистка. Церемонію закриття, що проводиться після завершення матчу за звання чемпіона (фінал) в останній день чемпіонату, буде транслюватись повністю.